reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dzidzi

Dołączył(a)
25 Maj 2011
Postów
8
Miasto
Warszawa
Hej Dziewczyny.
Powiedzie jak jest u was z odczuwaniem ruchów waszych dzieciaczków bo ja zaczynam popadać w paranoję.Czy wasze dzieciątka też tak mają że są dni kiedy są bardzo aktywne a są takie dni że kopną od czasu do czasu i to tak delikatnie że prawie nie czuć. Martwię się czy na pewno jest wszystko w porządku. W środę byłam na wizycie u gina zbadał maluszka i powiedział że jest wszystko ok. powiedział że jak mam jakieś wątpliwości to mam położyć się na boku i liczyć ruchy. Ma ich być co najmniej trzy na pół godziny. Jak jest u was? Czy wasze dzieciątka kopią non stop, czy mają leniwsze dni?
 
reklama
u mnie też tak jest, że raz bobas jest bardziej aktywny, a raz mniej, wszystko zależy od dnia. Kopie ogólnie cały dzień, ale z przerwami, nie non stop, bo musi mieć też czas przecież na spanie, średnio co 3 godzinki moja mała się budzi i wtedy daje czadu na wszystkie strony, raz mocniej a raz bardzo delikatnie. Najbardziej aktywna jest wieczorem i w nocy, bo jej harce mnie czasem budzą, a nad ranem kopniaczki są delikatne, bo widać że w dzień więcej odpoczywa :)
 
Moja mala tez ma rozne dni... Raz rusza sie wiecej raz mniej. Zdecydowanie budzi sie popoludniami i wieczorami :-) a bywaja dni kiedy kopie czy rusza i wypycha sie caly czas :tak: aaha i zdarza sie, ze nie czuje jej a jak siade i patrze na brzuch to widac, ze sie rusza, tylko jakos delikatniej pewnie :tak:
 
moj rusza sie non stop .. ale czasami ma dni lenia , a wsumie moze nie lenia tylko jakos tak sie uklada , ze ja go prawie nie czuje ...
mysle , ze jak czujesz ruchy to najwazniejsze !!
gorzej jakby przez dluzszy okres sie wogole male nie ruszalo nic a nic
 
ja ruchow nie licze ale nie sadze zeby moj maluch ruszal sie srednio 3x na pol godz.
sa pory w ciagu dnia gdzie spi i sie nie rusza z 2-3 godz a potem dokazuje tez kolo 3 godzin
ogolnie rusza sie duzo, Jas natomiast ruszal sie mniej, z nim tez lapalam schizy bo potrafil poruszac sie tylko 3x w ciagu dnia
no i urodzil sie leniuszkiem
 
U mnie też tak różnie bywa. Generalnie Mała jest aktywna kilka razy w ciągu dnia, głównie po jedzeniu albo większym wysiłku. Ale czasem są takie dni, że kopie niemal bez przerwy. Ostatnio natomiast tez mi stracha napędziła bo w ogóle jej prawie nie czułam. Ale wykumałam, ze to przez to, że miałam wzdęcia i brzuch napompowany amortyzował jej ruchy. A jak mi sie "przeluźniło" to wszystko wróciło do normy. Czasem jest tez tak, że nie czuję ruchów a je widzę, albo czuję dopiero jak przyłoże rękę. CZasem Mąż jak mnie dotyka to mówi, że czuje, że kopie a ja tego nie czuję. Także to strasznie różnie bywa. Generalnie mam sposoby, żeby córcię rozruszać, ale nie zawsze działąją i wtedy mam stracha. Ale w końcu Mała zawsze się ruszy i staram sie już nie denerwowac, bo przez to jeszcze mniej ruchliwa sie robi.
 
Hej Dziewczyny.
Powiedzie jak jest u was z odczuwaniem ruchów waszych dzieciaczków bo ja zaczynam popadać w paranoję.Czy wasze dzieciątka też tak mają że są dni kiedy są bardzo aktywne a są takie dni że kopną od czasu do czasu i to tak delikatnie że prawie nie czuć. Martwię się czy na pewno jest wszystko w porządku. W środę byłam na wizycie u gina zbadał maluszka i powiedział że jest wszystko ok. powiedział że jak mam jakieś wątpliwości to mam położyć się na boku i liczyć ruchy. Ma ich być co najmniej trzy na pół godziny. Jak jest u was? Czy wasze dzieciątka kopią non stop, czy mają leniwsze dni?

mam dokładnie tak jak ty chociaż przez ostatnie kilka dni dziolka daje fajne kopy:-)
 
reklama
Do góry