reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ruchy dzidzi

Moj synek tez daje o sobie znac :laugh: Kazdego ranka, po jedzonku, no i wieczorkiem, i czasami jak jest glosno wtedy sie rospycha :) A dzis po raz pierwszy udalo mi sie zobaczyc jak moj brzuch w jednym miejscu sie powieksza,fajne uczucie :)
 
reklama
Czy to już ruchy ... czy wciąż gazy ??? niestety nie jestem w stanie stwierdzić :-[ bąbelków w brzuszku mam mnóstwo i dużo malutkich i czasem taki jeden wielki bąbel.... Dla pewności potrzebuję kopniaczka !!
Chociaż .... ostatnio też zauważyłam takie uwypuklenie po lewej stronie brzuszka, może to maleństwo daje o sobie znać ??? a może to tylko moja wyobraźnia ...
 
u mnie to ruchy napewno.
mam takie urządzonko do podsłuchiwania tętna, w którym tez słychac jak dziecko sie rusza. no i to koreluje sie z moimi odczuciami. czuje jak coś sie wypina i w tym samym czasie jest wieli trzask w aparaciku :D
 
aaaaaaa to cwaniara .. wspiera się techniką do potwierdzenia własnych przypuszczeń ;D ;D ;D ja zaś czuję się jak dziecko we mgle
 
Moja dzidzia kopie coraz mocniej. Czasem uparcie wali w to samo miejsce, że aż mnie boli. Zastanawiam się tylko czy to aby nie za wcześnie na takie bombardowania. Słyszałam, że tak mocno to powinny kopać starsze maleństwa. Czy to prawda?
 
No widze ze bobaski juz daja o sobie znac. Ja odkad poczulam pierwsze "lopotanie" w brzuszku zaczelam coraz czesciej myslec o sobie jako mamie tego malenstwa ktore rosnie mi pod serduszkiem :)...
Zauwazylam tez ze dzidzia staje sie aktywniejsza jak dostaniezastrzyk energii po posilku mamusi. Wtedy zaczynaja sie tance... ;D

 
reklama
Pasklilia ... witam nową mamuśkę na stycznióweczkach, napisz coś więcej o sobie w wątku pt. o mamusiach styczniowych, na kiedy masz termin, czy chcesz znać płeć swojego maleństwa itp itd :D
 
Do góry