reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ruchy dzidzi

Czyli Elżbietko wychodzi, że tam gdzie brzuszek? Nie wiem sama, wczoraj ta czkawka tak mi goniła po brzuchu, ale w okolicy pępka, miałam nadzieję, że się mała odwróciła... :confused:
 
reklama
moja pannica ostatnio gra na cymbałkach, czyli wali pietkami po moich żebrach:szok: mam tylko nadzieję, że nie wpadnie na pomysł z drapaniem, tak jak jej starsza siostra...:elvis:
 
Moja dzidzia chyba bardzo was lubi, bo usiadłam na komputer to odrazu 2 x mocniej kopie :baffled: Chyba pozdrawia resztę styczniowych dzieci;-)
 
Xmamuśka ...... pogłaszcz od nas swoje maleństwo :-D

jak się spotkałam z kumpelą, też w ciąży, to najpierw przywitałyśmy się, a potem przystawiłyśmy do siebie brzuszki i raz jeszcze powiedziałyśmy "Cześć, cześć" :tak: ;-)
 
reklama
Dziewczynom martwiacym sie czkawka powiem ze ja to czkawke czuje za kazym razem gdzie indziej, raz z boku, innym razem w kregoslupie, albo znowu tak nisko ze mam wrazenie ze mi przy ktoryms czknieciu mala wypadnie :p a wiem ze caly czas lezy niziuutko glowa w dol bo przy okazji uciska na nerwy...

Narazie kolejny dzien jest super spokojna, na ile przed porodem sie moze dziecko az tak uspokoic? Elu oswiec mnie bo chyba przedwczoraj to sie juz w pewnym momencie martwilam ze cos sie dzieje... ale po kakao wieczorkiem jej sie zachcialo wiercic. Dzisiaj to ledwo jej sie chce reka ruszyc, i nawet nie probuje wytknac piastek przez moj ''schabik''
 
Do góry