reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ruchy dzidzi

aniay, najlepiej licz ruchy o 3 porach dnia. wybierz sobie godzinkę z rana, po południu i wieczorem. w ciągu godziny powinnas naliczyć 10 ruchów. jak naliczysz wczesniej to ok, kończysz liczenie. jak nie naliczysz w ciągu godziny 10 ruchów, to tez jeszcze nie powód do zmartwienia. czasami maleństwo po prostu śpi.
no i ponoć (mówie z teorii) więszośc maluszków przed porodem się uspokaja. na ile? u niektórych na 2 tyg przed, u innych na kilka dni. mało miejsca się robi i siły zbierają na porod :-)
 
reklama
No to wiem dokladnie tyle ile wiedzialam:eek: czyli ze do 22 musze sie rozdwoic... bo tu po 10 dniach od terminu porod wywoluja.
Dzis znowu myslalam ze cos sie zacznie dziac bo mnie ni z tego ni z owego skurczyki dopadly ale nic... chyba znowu uskutecznie przyspieszanie, a jak nie to kolezanka powiedziala ze mycie podlogi na kolanach ladnie potrafi przyspieszyc porod, ale chyba wole te przyjemniejsze metody.
Elu jak na spokojnie to czuje 10 ruchow na godzine tylko teraz sa takie baaardzo slabiutkie.
 
Elu dzięki, doczytałam chwilę później na innym wątku. A co do ruchów dzidzi, to pytałam o nie mojego gina dzisiaj i mialaś rację, że nie mam się o co martwić :tak: Lekarz stwierdził, że skoro synek wierci się tyle razy na godzinę (jednego dnia 13, następnego 23 a jeszcze później 34 razy) to świadczy o tym, że jeszcze ma dużo miejsca i nie chce mu się rodzić :no::-( A to mały skurczybyczek :wściekła/y: Ale nadal mam zwracać uwagę na ilość ruchów synka. Jakby przez cały dzień się mało ruszał to wtedy mam się zgłosić. Dziękuję ci za wcześniejsze rady :tak:;-):-D
 
ych caly czas dwupak :dry:
I co ja bidna moge na to poradzic? Nic kompletnie... czop odchodzi dalej, dzisiaj przez cala noc (!):szok: skorcze mialam czyli szyjka sie jednak do porodu przygotowuje, ale nieregularne i na tyle slabe ze sie tylko budzilam i zaraz znowu zasypialam.
Mala sie wierci, w sumie odkad podlaczyli mnie do ktg to jakby nowe zycie w nia wstapilo :-p ech, pobawi sie jeszcze w kotka i myszke przez kilka dni pewnie...
Jutro kontrola w szpitalu, mogliby mnie juz rozpakowac na porodowce :-D
 
reklama
Aniay ty to faktycznie masz zabawę z tą waszą dziewuszką ;-) Mała sobie z was drwi i patrzy jak wy się tylko stresujecie i z utęsknieniem wypatrujecie, kiedy to ona raczy się urodzić :tak: NIe zazdroszczę ci tego. Wolę już dostać konkretnych skurczy czy odejścia wód i jechać na poród niż tak wyczekiwać jak ty :-:)zawstydzona/y:
 
Do góry