reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

ruchy dzidzi

hyh wlasnie chcialam napisac ze dzis od rana spokoj w brzuszku ale chyba wlasnie moja gwiazdka zaczyna sie budzic bo sie wyciaaaaga i ugniata mi zoladek... a wczoraj sie wreszcie doczekalam gorki widocznej na brzuszku jak mi wytknela nie wiem nozke albo raczke... jako ze mam tlluszczykowa warstwe ocieplajaca to do tej pory nie bylo tego widac az tak wyraznie :p
 
reklama
Do góry