reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Ruchy Dzidzi?

sylwia31

sierpniowa mamusia 2007
Rozwiązania
0
Hej Dziewczynki. Termin Mam Na 22 Sierpnia. Jstem W 19 Tyg. I Nie Wiem Czy Juz Czuje Ruchy. Coś Tam Czuje ( Jakieś Bulgotki :-)) Ale Czy To To? Co Wy Czujecie? Pozdrawiam

reklama

mrozik_j

Sierpniowa mama'07
Rozwiązania
0
Cześć sylwia. Ja z tych akurat niedoświadczonych jestem, ale myślę ze to to :tak: .
Zapraszam na forum ogólne. Jak masz to jakieś zdjęcia brzuszka i maluszka też są mile widziane. Napisz coś więcej o sobie​

Naur

Fan(ka)
Miasto
Sopot
Rozwiązania
0
Ja też narazie mam termin na 23 sierpnia, a ruchy czuję mocno i od jakiś 3 tygodni przynajmniej. Zwłaszcza daje popalić wieczorami.
Zapraszam do wątku ogólnego!

gochnaR

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
bo to podobno tak jest ze w drugiej ciąży czuje sie ruchy o wiele szybciej, wiadomo juz czego sie spodziewac, ja w pierwszej ciązy poczułam dopiero ok 20 tyg a teraz ok. 15-16,,az byłam zdziwiona ze tak wczesnie, ale to super uczucie :-)

natalka_25

Sierpniowa mama'07
Rozwiązania
0
Hej napiszcie jak u was z ruchami czy sa mocne? u mnie pukanie ogólnie bardzo spokojne ale mały daje znać o sobie:-)

sylwia31

sierpniowa mamusia 2007
Rozwiązania
0
U mnie dzidzia albo szaleje cały dzień, albo sie nieodzywa cały dzień ( raz puknie). Też spojne ruchy.
I wiecie co, wczoraj w Kurniku jedna kobitka powiedziała, ze w tym okresie dzieci nie różnią sie wagą. Te z nas które mają wieksze brzuchole mają pewnie wiecej wód i mniej czują ruchy. A OLA ma mniejszy i az jej podskakuje( mało wód)

natalka_25

Sierpniowa mama'07
Rozwiązania
0
Ja mam mały brzuszek ale ruchy są spokojniejsze za to wcześniej jak na pierwsze dziecko je już czułam wyrażnie ok 18tyg.

Madeline_GB

Miasto
UK
Rozwiązania
0
Ja też jak na pierwszą ciąże poczułam małego bardzo wczas ok 17TC. Willy rusza się często i bardzo mocno aż cały brzuch podskakuje tak jak mówicie jedna ma więcej wód a druga mniej ja zaliczam się do tych z mniejsza iloscią :-)

natalka_25

Sierpniowa mama'07
Rozwiązania
0
Mój mały jest bardzo spokojny czasem tak jak dzis odzywa sie rano i wieczorem czaem popołudniu sie wypycha ale brzuch mi jeszcze niechodzi cały mam nadzieje ze to tez dobrze bo sie martwie troche ( 24tydz)

reklama

Madeline_GB

Miasto
UK
Rozwiązania
0
Moim zdaniem wszystko u Ciebie jest w porządku wiem nie jestem lekarzem ale wiele moich kumpeli miała takie cos... Tym bardziej że kazda z nas jest inna a ważne jest że w ogóle czujesz ruchy maleństwa. Nie przejmuj sie
niczym na pewno jest wszystko ok:) a to pewnie sprawka dużej ilosci wód płodowych bądź Twoje maleństwo głęboko sobie leży:)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Potrzebuję porady 8
A Archiwum październik 2011 22
O Dzieci urodzone w czerwcu 2007 4
K Dzieci urodzone w styczniu 2007 590

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry