reklama

Ruchy Dzidzi?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2007' rozpoczęty przez sylwia31, 4 Kwiecień 2007.

1. sylwia31

sylwia31 sierpniowa mamusia 2007

Hej Dziewczynki. Termin Mam Na 22 Sierpnia. Jstem W 19 Tyg. I Nie Wiem Czy Juz Czuje Ruchy. Coś Tam Czuje ( Jakieś Bulgotki :-)) Ale Czy To To? Co Wy Czujecie? Pozdrawiam

2. mrozik_j

mrozik_j Sierpniowa mama'07

Cześć sylwia. Ja z tych akurat niedoświadczonych jestem, ale myślę ze to to :tak: .
    Zapraszam na forum ogólne. Jak masz to jakieś zdjęcia brzuszka i maluszka też są mile widziane. Napisz coś więcej o sobie ​

3. reklama
  4. Naur

Naur Fan(ka)

Ja też narazie mam termin na 23 sierpnia, a ruchy czuję mocno i od jakiś 3 tygodni przynajmniej. Zwłaszcza daje popalić wieczorami.
    Zapraszam do wątku ogólnego!

5. gochnaR

gochnaR Fanka BB :)

bo to podobno tak jest ze w drugiej ciąży czuje sie ruchy o wiele szybciej, wiadomo juz czego sie spodziewac, ja w pierwszej ciązy poczułam dopiero ok 20 tyg a teraz ok. 15-16,,az byłam zdziwiona ze tak wczesnie, ale to super uczucie :-)

6. natalka_25

natalka_25 Sierpniowa mama'07

Hej napiszcie jak u was z ruchami czy sa mocne? u mnie pukanie ogólnie bardzo spokojne ale mały daje znać o sobie:-)

7. sylwia31

sylwia31 sierpniowa mamusia 2007

U mnie dzidzia albo szaleje cały dzień, albo sie nieodzywa cały dzień ( raz puknie). Też spojne ruchy.
    I wiecie co, wczoraj w Kurniku jedna kobitka powiedziała, ze w tym okresie dzieci nie różnią sie wagą. Te z nas które mają wieksze brzuchole mają pewnie wiecej wód i mniej czują ruchy. A OLA ma mniejszy i az jej podskakuje( mało wód)

8. natalka_25

Ja mam mały brzuszek ale ruchy są spokojniejsze za to wcześniej jak na pierwsze dziecko je już czułam wyrażnie ok 18tyg.

9. Madeline_GB

Madeline_GB Fanka BB :)

Ja też jak na pierwszą ciąże poczułam małego bardzo wczas ok 17TC. Willy rusza się często i bardzo mocno aż cały brzuch podskakuje tak jak mówicie jedna ma więcej wód a druga mniej ja zaliczam się do tych z mniejsza iloscią :-)

10. reklama
  11. natalka_25

Mój mały jest bardzo spokojny czasem tak jak dzis odzywa sie rano i wieczorem czaem popołudniu sie wypycha ale brzuch mi jeszcze niechodzi cały mam nadzieje ze to tez dobrze bo sie martwie troche ( 24tydz)

12. Madeline_GB

Madeline_GB Fanka BB :)

Moim zdaniem wszystko u Ciebie jest w porządku wiem nie jestem lekarzem ale wiele moich kumpeli miała takie cos... Tym bardziej że kazda z nas jest inna a ważne jest że w ogóle czujesz ruchy maleństwa. Nie przejmuj sie
    niczym na pewno jest wszystko ok:) a to pewnie sprawka dużej ilosci wód płodowych bądź Twoje maleństwo głęboko sobie leży:)

Poleć forum