reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dzidzisiów

Jotemka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Październik 2005
Postów
5 321
Wiem, ze wiele z Was czulo juz ten pierwszy ruch dziecka. Informacje o tym pojawialy sie w roznych watkach. Mam pomysl, aby umiescic to w jednym z terminem, kiedy to sie wydarzylo. I tak u mie wyjatkowow wczesnie (podobnie jak w drugiej mojej ciazy), czyli 13 tygodni i 6 dni . Delikatne puk. Dwukrotnie :)
 
reklama
Ja takie delikatne "smeranie" czułam od jakiegoś czasu, a puk-puk delikatne, ale wyraźne, miało miejsce w Tłusty Czwartek (15 tygodni i 0 dni). To pewnie po pączkach, zwłaszcza, że 2 z góry, którą pochłonęłam, były z adwokatem :laugh:
 
no to ja już ze dwa tygodnie temu poczułam takie delikatne smyranie jakby motyle w brzuchu,ale dokładnej daty nie pamietam.nie zwróciłam uwagi.
 
jezu dziewczyny , no to teraz jestem maksymalnie wystrachana , ja nic nie czuje , boze boje sie ze cos jest nie tak !!!
 
Silunia - bez nerwów, kochana, proszę! Każda ciąża jest inna i każda kobieta inaczej "czuje" dzidzię. A w większości "mądrych" książek i poradników piszą, że ruchy dziecka większość kobiet odczuwa dopiero w okolicy 20 tc, więc na pewno wszystko u Ciebie jest w porządku. Pozdrawiam:)
 
Nie jestem pewna ale wydaje mi sie ze 15tydz 0dni czulam smyranie bulgotanie moze za bardzo tego chce i dlatego albo faktycznie to juz ;)
 
Silunia, nie masz sie co martwic!! Spokojnie czekaj sobie do 20-21 tygodnia i nic sie nie bedzie dzialo :D

Ja czulam ruchy mojego malenstwa tylko kilka razy, wiec nie ma co sie zarzekac!!


Buziaki :)
 
reklama
Silunia nie martw sie, to juz moja 3 ciaza. A fajnie sie czuje ruchy wieczorem po polozeniu sie, ale wczesniej wypij szklanke lub dwie plynow. Marcinka poczulam w 18tc... po piwku ;). Bylam wyluzowana i juz... Ale to bylo konkretne kopniecie...
 
Do góry