reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dzidzisiów

Joaś pisze:
Aga31 to napisz tak orientacyjnie...

to około 14,5 tygodnia wczesnie cos ale ginka powiedziała ze ciąza jest ogólnie bardzo duża jak na ten tydzień i usg tez to potwierdziło to może dlatego tak szybko no i to tez moja 3 ciąza
 
reklama
19 lutego pisałam, że od kilku dni czuje takie delikatne bąbelki od środka. Czyli koniec 16 począteki 17 tygodnia poczułam jak dzidzia sobie plumka w basenie zainstalowanym w moim brzusiu. A od piątku, 24.02 plumkanie jest stosunkowo systematyczne - teraz kiedy piszę tego posta też to czuję :) Na razie żadnych poważniejszych konkretów typu: z nogi albo z gówki w maminy brzuch :laugh:
 
Nie martw się silunia, ja tez jeszcze nic nie czuję. Doszłam do wniosku, że dzidzia ma jeszcze dużo miejsca u mnie brzuszku i jest sporo wkoło niej tego płynu, więc nawet jak się rusza to ja po prostu tego nie czuję. A może jest subtelna i powiedziała sobie, że nie będzie mamy kopać w brzuch ;D
 
Nic sie nie martwcie kobetki! Karolke poczulam wesnie ale nie byla bardzo aktywna pozniej, kopala delikatnie i raczej rzadko. Co innego jej braciszek. ak go poczulam to potem juz nie przestawal zasadzie. Nawet nie mial momentow przestoju, kiedy pralam recznie czy odkurzalam. Zawsze mi "pomagal".
 
;D a ja już czuję jak mi się przewala,pływa,puk puk może i też czułam....i czuję już od ponad tygodnia...
  czy mój suwak z wiekiem ciązy sam się będzie przesuwał???? jesli wogóle go widać???
 
Witaj Frutisek! Gratulacje!
Suwaczek widac i bedzie sie przesuwal z wiekiem ciazy. Witam w naszym gronie. Wierze, ze sie zadomowisz.
 
;D czesc dziewczyny , mimo waszych zapewnien za co bardzo dziekuje , dalej mam obawy , szczegolnie ze jestem fatalistka i zawsze znajde cos co moglo by byc nie tak , np. w tym miesiacu bylam przeziebiona i od razu straszne mysli mnie nachodza :( mam nadzieje , ze dzidzia juz niedlugo da o sobie znac i bedzie mamusie kopac ile wlezie
 
Ty Sylwia uwazaj i nie wolaj tego za bardzo :) No i wysypiaj sie na zapas, bo jak dzidzi zacznie Ci po nocach buszowac, to skoncza sie dobre czasy :)

Frutisek, suwaczek widac :) No i witaj :)
 
reklama
Do góry