reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dzidzisiów

Frutisku, nie mozesz sie tak zamartwiac, bo to szkodzi malenkiej! Glowka do gory! zobaczysz, ze wszystko bedzie dobrze, a coreczka urodzi sie piekna i zdrowa! Oszczedzaj sie, wypoczywaj, lez, bierz przepisane leki i kontroluj swoj stan! Mysle, ze jezeli bylaby potrzeba podawania Ci lekow na podtrzymanie to lekarz na pewno by Ci je przepisal!
Ja tez biore magnez, ale tylko raz dziennie.

Frutisku, duzo zdrowka! I wiecej optymizmu!
 
reklama
Frutisek, jeśli ginekologicznie w środku jest wszystko ok, to magnez i no-spa powinny wystarczyć na skurcze, bo działają rozkurczowo. ja z kolei zażywam relanium, bo ponoć za nerwowa jestem i stąd mam skurcze.
nic się nie denerwuj, bo to dodatkowo powoduje skurcze. a lekarz pewnie mówił o szpitalu jakby te skurcze były bardzo bolesne i bardzo dużo ich było w ciągu godziny a dodatkowo miałabyś jakieś plamienia. to wtedy faktycznie lepiej nie zwlekać. jeśli nic takiego się nie dzieje, to ciesz się zwolnieniem i wypoczywaj :)
 
Jak tam dziewczynki Wasze szkraby?? Dokazuja czy raczej naleza do spokojnych? :)

Moja mala przez ostatnie 2 dni byla spokojniejsza, aczkolwiek czulam jak kilka razy dziennia 'przeplywa' sobie z jednej strony na druga i delikatnie puka w brzuszek :) ale porzadnego kopniaczka ani razu mi nie zapodala. Dzisiaj w ciagu dnia dala o sobie znac troszke mocniejszymi ruchami, wiec jestem ciekawa jak bedzie wieczorem - czy znowu sie uspokoi czy zacznie wariowac ;)

Pozdrawiam i sciskam!
 
Piotruś należy do grupy kopaczy :) nieważna pora: dzień czy noc - mamę trzeba porządnie skopać od czasu do czasu :D

teraz jak siedzę przy kompie też kopie... potrafi obudzić mnie w środku nocy. jak zasypiam to kopie, jak się budzę rano to też kopie dając mi znać, że czas na śniadanie najwyższy.

ostatnio zaobserwowałam jesczze inne ruchy. oprócz mocnych wykopów, takie szybkie kopniaczki na calej szerokości brzucha - jakby mrówki stadem przechodziły :)
 
Moje dziecko tez kopie codziennie ale najmocniej jak leże i ma swoje ulubione miejsce po mojej prawej stronie na dole..no moze juz jutro sie okaze kto tak kopie chLopczyk czy dziewczynka...pozdrawiam
 
mój to praktycznie wogóle nie śpi cały czas kopie i fika,dobrze ze spi w nocy od 23 do 8 rano dzieki bogu spokuj. :)
 
No to ja jakiegos 'spokojniaczka' nosze w sobie ;) Gorzej jak cala energie kumuluje i pokaze na co go stac jak juz bedzie z nami po tej stronie :) Moja mala tez bardzo lubi prawa strone mojego brzucha, kilka cm ponizej pepka :) A czasami czuje reka jak sie dupka wypnie (a moze to glowka???) ;) heheh
 
A ja dzisiaj rano bawiłam sie z moją mrówą!pierwszy raz, leżymy sobie i mnie kopneła no to ja w tym samym miejscu deliktnie nacisnełam brzuc to ta jakby mi oddała i tak chyba na zmianę z 10 minut.Odjazd, no co za uczucie ;D
 
A moj dzidziek kopie i fika straszliwie duzo. Tak jak Piotrek Leyny... Dokazuje kiedy moze. NIewazne czy stoje czy leze, czy odze czy kucam. Maly kopacz. Marcinek byl taki sam ;D
 
reklama
Dzisiaj po raz pierwszy poczułam, jak moja dzidziunia miała czkawkę :D Śmieszne uczucie, z 15 minut to trwało. Oczywiście P. stwierdził, że to moja wina, bo się za bardzo najadłam (jedliśmy mięsko z griila na działce) ;) Ech, te chłopy... Pozdrawiam ;D
 
Do góry