reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ruchy dzidziusia

Katjusza nie moge popłakałam sie oplułam komputer obudziłam swoim śmiechem ojca który stwierdził żem jestem nienormalna bo śmieje sie do kompa jak głupi do sera masz u mnie nobla!
 
reklama
wiecie a ja juz dwa dni z rzędu usłyszałam z brzusia dziwne odgłosy...odgłosy takiego jakby bulgotania...można by przyrównać do przewracania się czegoś w żołądku(ale te odgłosy nie były z mojego żołądka!) albo pierdzenia małego w wody płodowe:-D ale czy to jest w ogóle możliwe?
 
hehehe futrzakowa ale się uśmiałam :-D nie mam pojęcia, czy takie coś jest możliwe, ale ja ostatnio zaobserwowałam też dziwne odgłosy, takie jakby 'burczenie' w brzuchu, ale takie jakby inne, nie moje..? też byłam ciekawa co to..

Moja mała ma chyba adhd :-) wierciocha się całe dnie :-) już się nie ukrywa, tylko śmiało wypina pupcie, stópke i pokazuje wszystkim jaka jest sprytna ;-)
 
ja tez takie bulgotanie czasem czuje lub slysze i wiem ze to nie moj brzuch wiec to musi byc maly:) a wogole to moj brzuch to taki jakis nieformatowy teraz czasami, bo maly jak lezy to mam taki jakby trojkat jak mi sie dupka wypnie pod zebrem na gorze po prawej a nogami wykopy cwiczy po lewej:) i caly brzuch mi potem albo na prawo idzie albo na lewo:-D:-D heeh smieszne jak to wyglada jak mi wywala sie na jakas strone :happy2:
 
reklama
Do góry