reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ruchy dzidziusia

Buziaczek czyli też tak masz, że jak się rozpycha to na całego? :-D
bo moja jak się wyciąga/przeciąga to po lewej stronie nózki, a po prawej kręgosłup. i tak brzuch na boki się rozchodzi :-)

ech hormony mi szaleją, właśnie się popłakałam, tak patrze na łóżeczko, na te wszystkie rzeczy dla małej, czuje jak tańczy w brzuchu i mnie wzięło :-)
 
reklama
Szok te wygibasy dzidziusiów to chyba zaraźliwe, albo im już bardzo ciasno, dziś mój brzuch został powyciągany w każdą stronę od samego rana, a pewnie u lekarza to mały skubaniec będzie spał jak anioł i nie pokaże jaki z niego akrobata :confused2:
 
a mój nadal jest słodziutki w sensie delikatny dla mamusi:-D co prawda nie lubi jak leżę na lewym boku ale jestem cierpliwsza od niego i po kilkunastu minutach się wycisza:-D

ale przyznam...że niektóre wygibasy są taaakie duże że za każdym razem jestem w szoku:-D i za każdym razem ciesze się jakbym je zobaczyła/wyczuła pierwszy raz:-)
 
wczoraj byłam w szoku :-) byłam na 14 u fryzjera i od tej godziny do północy mały był aktywny praktycznie cały czas! niesamowite:-) może u was to norma ale z tego co zauważyłam to mój Mały ceni sobie sen i ogólnie duuużo śpi:-)
 
Podobno coś z ta aktywnością dziecka w brzuchu w ciąży jest, że po urodzeniu dziecko się "aktywuje" w danych godzinach.
Moja mała ma stałe pory od jakichś dwóch miesięcy i to jest 6:40 kiedy dzwoni budzik Marcina i koło północy jak się kładziemy spać. W ciągu dnia też trochę pofaluje, ale nie kojarzę jakie to godziny bo jestem w ruchu :)
 
Coś jest w ztymi godzinami aktywności, moja jest aktywna praktyycznie cały czas, ale dzisiaj obudziłam się o 3 na siku, a ona już fikała, czyżby w ogóle nie spała? :-)

i gdzieś czytałam, że dzieci przed porodem są bardzo aktywne, bardziej niż zwykle.
 
Moja miała tez takie stałe pory ale teraz to sie pozmieniało,ponoc dobrze jest wstawac i chodzic spac mniej wiecej o tej samej porze to po porodzie dziecko tez bedzie miało podobny rytm i nie bedzie problemu z usypianiem.
Futrzaczku ja tak o Tobie ostatnio myslałam ,czy Wy jestescie pewni ze to bedzie chłopak?bo wszyscy mowia ze takie delikatne i nie smiałe ruchy to sie czuje przy dziewczynce;)
 
reklama
ola.80 moja siostra miała delikatniutkie ruchy przy chłopku, a druga siostra przy dziewczynce to skakał jej brzuch bardziej niż mi ( a ja mam chłopaka ponoć )
 
Do góry