reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka, łożysko na ścianie przedniej i detektor tętna płodu

Martauparta29

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Czerwiec 2022
Postów
27
Hej dziewczyny, jestem w 27 tygodniu i mam łożysko na ścianie przedniej wysoko. Czuję ruchy młodego zazwyczaj rano, potem jak coś zjem i siedzę, ale nie jakoś mocno zdążają się kopniaki mocniejsze, że brzuch się podnosi ale w większości robi to delikatnie . Wieczorem zazwyczaj używam detektora tętna angle sound tak żeby się dodatkowo uspokoić 😁i zauważyłam że ja nie czuje jakiegoś ruchu a przez detektor słychać, że mały się wierci bardzo, myślicie ze przez to łożysko nie odczuwam tych mniejszych ruchów po prostu i trzeba poczekać aż będzie większy? To moja pierwsza ciaza i wszystko jest nowe😁
 
reklama
Możliwe :)
Młody zaczyna mieć coraz mniej miejsca, więc nie będzie już tak się ruszał jak kilka tygodni temu.

U mnie siedząc też mało czuję, ale jak się położę, to już o wiele więcej.

Pamiętaj też, że młody może Cię kopać w plecy, a Ty tego nie będziesz też tak czuła :)
 
Hej dziewczyny, jestem w 27 tygodniu i mam łożysko na ścianie przedniej wysoko. Czuję ruchy młodego zazwyczaj rano, potem jak coś zjem i siedzę, ale nie jakoś mocno zdążają się kopniaki mocniejsze, że brzuch się podnosi ale w większości robi to delikatnie . Wieczorem zazwyczaj używam detektora tętna angle sound tak żeby się dodatkowo uspokoić 😁i zauważyłam że ja nie czuje jakiegoś ruchu a przez detektor słychać, że mały się wierci bardzo, myślicie ze przez to łożysko nie odczuwam tych mniejszych ruchów po prostu i trzeba poczekać aż będzie większy? To moja pierwsza ciaza i wszystko jest nowe😁
Przez detektor nie słychać wiercenia :)
Ale generalnie tak, możesz wiercenia nie czuć.
 
Nie denerwuj sie, jest tak piszą wyżej dziewczyny, jeszcze chwila i zaczniesz czuć kopniaki, które nie pozwolą ci zasnąć wieczorem. W tym okresie też odczułam ruchy słabiej, aż któregoś dnia przybrały na sile. Dziś te ruchy rozbijają głowę,bo wszędzie musi się wdrapać.
 
Hej dziewczyny, jestem w 27 tygodniu i mam łożysko na ścianie przedniej wysoko. Czuję ruchy młodego zazwyczaj rano, potem jak coś zjem i siedzę, ale nie jakoś mocno zdążają się kopniaki mocniejsze, że brzuch się podnosi ale w większości robi to delikatnie . Wieczorem zazwyczaj używam detektora tętna angle sound tak żeby się dodatkowo uspokoić 😁i zauważyłam że ja nie czuje jakiegoś ruchu a przez detektor słychać, że mały się wierci bardzo, myślicie ze przez to łożysko nie odczuwam tych mniejszych ruchów po prostu i trzeba poczekać aż będzie większy? To moja pierwsza ciaza i wszystko jest nowe😁
Ja z łożyskiem z przodu do końca ciąży ruchy czułam bardzo delikatnie. Bardziej było widać jak się brzuch porusza 😂
 
reklama
Przez detektor nie słychać wiercenia :)
Ale generalnie tak, możesz wiercenia nie czuć.
To co słychać jak detektor mam przyłożony w jednym miejscu przez dłuższą chwilę i słyszę serduszko, przez tą minute a nagle jakieś bulgotanie jak w wodzie i już w tym miejscu nie słyszę za dobrze tylko musze znowu poszukać 😅😁ja nie wiem nie znam się, ale tak mi się wydaje że jak się rusza to też słychać
 
Do góry