reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka na przekroju 25/26 tygodnia ciazy

Dołączył(a)
8 Czerwiec 2019
Postów
8
Hej Dziewczyny,
Szukam kogoś, kogo dziecko wierciło się w brzuchu jak kołowrotek przez cały czas! Jestem bardzo tym zaniepokojona, na usg niby nic nie wychodzi, ale mała chyba w ogóle nie sypia.. jestem osoba nerwowa i zastanawiam się, czy to jest przyczyna pobudzenia mojego dzidziusia.. proszę o info, czy ktoś tak miał..
 
reklama
Rozwiązanie
Dzięki dziewczyny za info, jutro mam wizytę u lekarza! Ja bardzo wcześnie wyczułam ruchy dziecko, bo już ok 15 tygodnia, a to moja pierwsza ciąża. I właściwie bardzo rzadko się zdarzało, żeby moja córeczka się nie ruszała, wiec to nie jest jakieś dla niej nietypowe, ale ostatnio te ruchy są intensywniejsze. Może to tez efekt tego, ze mam stosunkowo mały brzuszek i jest jej niewygodnie.. sama nie wiem.
Ja tak nie miałam, ale myślę, że jeśli jesteś nerwowa to rzeczywiście może odbijać się to na ruchach dziecka. Jeżeli zjesz coś słodkiego, zimnego, to wtedy dzieci też są bardziej aktywne. Ale i tak zapytaj o to na najbliższej wizycie u ginekologa ;)
 
Też zapytam kiedy miałaś ost USG? no Twoje nerwy na pewno mają wpływ na dziecko ,ale żeby aż tak ? może warto wybrać się na izbę ? dziecko powinno się ruszać ,ale też bez przesady ,ciężka sprawa
 
Moja córeczka też od około 25 tygodnia praktycznie cały czas się ruszała. Zastanawiałam się czy ona wogóle śpi. Na początku się przestraszyłam i poszłam do doktora, uspokoił mnie, że wszystko dobrze i lepiej czuć za dużo ruchów niż za mało. Tak już zostało do końca ciąży tylko, że ruchy były bardziej intensywne. Teraz ma 7 miesięcy i jest strsznie ruchliwym dzieckiem ;). Jednak dla swojego spokoju poszłabym na Twoim miejscu do lekarza.
 
Dzięki dziewczyny za info, jutro mam wizytę u lekarza! Ja bardzo wcześnie wyczułam ruchy dziecko, bo już ok 15 tygodnia, a to moja pierwsza ciąża. I właściwie bardzo rzadko się zdarzało, żeby moja córeczka się nie ruszała, wiec to nie jest jakieś dla niej nietypowe, ale ostatnio te ruchy są intensywniejsze. Może to tez efekt tego, ze mam stosunkowo mały brzuszek i jest jej niewygodnie.. sama nie wiem.
 
Rozwiązanie
Do góry