reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka w 24tc poradźcie.

Ewcia08

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Marzec 2013
Postów
19
Witam, dziewczyny proszę o pomoc bo trochę wariuję :zawstydzona/y:

Jestem w 24tc i już w zasadzie dość regularnie odczuwam ruchy dzidziusia a dziś jakoś od rana mało się rusza, kopnął ze dwa razy ale to jakoś mniej niż zwykle i nie wiem czy to normalne, powiedzcie jak to jest z regularnością ruchów w 24tc, czy może tak być że w jeden dzień dzidziuś się bardziej rusza niż w drugi? Czy np mniej intensywne ruchy mogą wskazywać na coś niepokojącego?
 
reklama
Dzidzius tak samo jak Ty moze miec mniej aktywne dni:) Zjedz cos slodkiego i poloz sie na lewym boku na godzine i licz ruchy,powinno ich byc ok10. Jezeli do wieczora nic sie nie poprawi i maluch bedzie na prawde malo aktywny zawsze mozesz pojechac na IP. I nie boj sie jechac bo masz do tego prawo:) Powodzenia:))
 
Ewcia, spokojnie. To normalne. Pewnie spi. Moja mala raz sie rusza i kopie rano a czasami zaczyna dopiero wieczorem. To nie roboty, czasami tez moze byc ulozone tak, ze ty nie czujesz a ono sie rusza.
 
ewcia08 dokładnie tak jaka napisały dziewczyny - dziecko ma różne pory aktywności, ale to Ty tak naprawdę czujesz czy jest wszystko dobrze. Jeżeli masz wątpliwości jedź na IP - nie zaszkodzi a |Ty się uspokoisz... dla pewności licz sobie ruchy po głównych posiłkach.

pozdrawiam :)
 
Do góry