reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka w 25 tygodniu

Ja teraz jestem w 25tc i mój synek rusza się tak, że czasami aż podskoczę 😱 wczoraj np ruszał się cały dzień, dziś też tam baluje, ale są takie dni, że słabo go czuć, pewnie więcej wtedy śpi.
Nad detektorem też się zastanawiałam, ale ze względu na partnera, bo w czasach covida nie można razem oglądać dziecka na usg, więc chciałam, żeby chociaż słyszał tętno w domu. Nie wiem jednak który wybrać, są paskudnie drogie i są tańsze 🤷‍♀️
Chciałabym czuć tak mocno ruchy dziecka jednak u mnie chyba nie będzie mi to dane przez łożysko na przedniej scianie zgłosiłam to lekarzowi to stwierdził a nawet pokazywal mi jak mały się rusza a ja nie czulam nic, zainwestowałam w detektor Angelsound( chyba jakoś tak się to pisze) jest niedrogi coś powyżej 100 zł ogólnie jestem z niego zadowolona to co chciałam to sprawdza i słychać dosyć wyraźnie serduszko, można nagrać na telefon a mnie uspokaja :)
 
reklama
Chciałabym czuć tak mocno ruchy dziecka jednak u mnie chyba nie będzie mi to dane przez łożysko na przedniej scianie zgłosiłam to lekarzowi to stwierdził a nawet pokazywal mi jak mały się rusza a ja nie czulam nic, zainwestowałam w detektor Angelsound( chyba jakoś tak się to pisze) jest niedrogi coś powyżej 100 zł ogólnie jestem z niego zadowolona to co chciałam to sprawdza i słychać dosyć wyraźnie serduszko, można nagrać na telefon a mnie uspokaja :)
Jak masz łożysko na przedniej ścianie, to nie będziesz czuła ruchów. Ja w 38 potrafiłam nie czuć syna np. przez dwa dni :/
W 25 to dopiero poczułam go pierwszy raz i tak już do końca ciąży chodziłam co chwilę na usg, bo go nie czułam, w dodatku lubil obracać się pupą do brzucha i chował się pod żebrami, a na usg szalał 😁 detektor jednak również dawał mi ukojenie :)
 
Jak masz łożysko na przedniej ścianie, to nie będziesz czuła ruchów. Ja w 38 potrafiłam nie czuć syna np. przez dwa dni :/
W 25 to dopiero poczułam go pierwszy raz i tak już do końca ciąży chodziłam co chwilę na usg, bo go nie czułam, w dodatku lubil obracać się pupą do brzucha i chował się pod żebrami, a na usg szalał 😁 detektor jednak również dawał mi ukojenie :)
Jejku doskonale wiem co czułaś je teraz jestem w 28 tc i te ruchy też są znikome, mam tydzień że czuję i widzę na brzuchu że się rusza a mam i tak że czuję pojedyncze ruchy w ciągu dnia i to jak się skupie. Stresuje mnie to ale mam detektor to trochę się uspokajam, chociaz ja jestem z osób panikujących więc nawet jak słyszę serduszko potrafię sobie różne rzeczy wmówić 😊😁
Czekam na narodziny a póki co muszę się zdawać na informacje od lekarza jeżeli mówi że jest ok to mu ufam i tyle :)
 
Jejku doskonale wiem co czułaś je teraz jestem w 28 tc i te ruchy też są znikome, mam tydzień że czuję i widzę na brzuchu że się rusza a mam i tak że czuję pojedyncze ruchy w ciągu dnia i to jak się skupie. Stresuje mnie to ale mam detektor to trochę się uspokajam, chociaz ja jestem z osób panikujących więc nawet jak słyszę serduszko potrafię sobie różne rzeczy wmówić 😊😁
Czekam na narodziny a póki co muszę się zdawać na informacje od lekarza jeżeli mówi że jest ok to mu ufam i tyle :)
Pocieszę cię, że syn TaK jak był grzeczny w brzuchu to jest tak samo grzeczny już poza brzuszkiem :D
 
Mam nadzieje ze i u mnie się to sprawdzić chociaż wolałabym żeby raz na jakiś czas kopnął mocniej to by mnie nie stresował aż tak😂
 
reklama
Do góry