reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka w ciąży

reklama
Hej.
Ja poczułam pierwsze ruchy dość późno bo w ok 20 tygodniu. Byly to takie lekkie puknięcia. Teraz jestem w 25 i czuje je już intensywnie :)
 
Pierwsza ciąża 17tc w drugiej po 15tc poczułam ruchy. Jeśli jest się szczupłym wcześnie można wyczuć. Delikatne szturchańce 🤣 takie puknięcia.
 
Myślę że u Ciebie to będzie to :)
Ja nie wiedziałam czy to na pewno to czy może jelita 😂 ale to moja pierwsza ciąża więc nie wiedziałam jak to jest ;)
Gdy już byłam pewna że to ruchy to byłam po prostu szczęśliwa :) ciągle leżałam i trzymałam ręce na brzuchu żeby jak najczęściej wyczuć.
 
reklama
Myślę że u Ciebie to będzie to :)
Ja nie wiedziałam czy to na pewno to czy może jelita 😂 ale to moja pierwsza ciąża więc nie wiedziałam jak to jest ;)
Gdy już byłam pewna że to ruchy to byłam po prostu szczęśliwa :) ciągle leżałam i trzymałam ręce na brzuchu żeby jak najczęściej wyczuć.
No ja trochę mam problem bo mam obawy że to może skurcze bo ciąża zagrożona dlatego tak dopytuje ,a dotykać brzucha niestety nie mogę więc jak leżę to odczuwam ale nie dotykam ręką 🙂
 
Do góry