reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka

Paulina.zen

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2019
Postów
1 838
Hej dziewczyny ,

W którym tygodniu / miesiącu zaczęliście odczuwać ruchy dziecka ?
Była czy jest to Wasza pierwsza czy już kolejna ciaza?
Podzielcie się swoim doświadczeniem :)
 
reklama
Hej dziewczyny ,

W którym tygodniu / miesiącu zaczęliście odczuwać ruchy dziecka ?
Była czy jest to Wasza pierwsza czy już kolejna ciaza?
Podzielcie się swoim doświadczeniem :)
Moja pierwsza ciąża, pierwsze ruchy gdzie wiedziałam że to na pewno to poczułam w 20 tygodniu :)
Teraz 26 tydzień i czasem są słabe, gdzie dziecko przez kilka godzin nie daje o sobie znać a czasem mocniejsze, ale zdecydowanie jedno z najpiękniejszych uczuć :)
 
Moja pierwsza ciąża, pierwsze ruchy gdzie wiedziałam że to na pewno to poczułam w 20 tygodniu :)
Teraz 26 tydzień i czasem są słabe, gdzie dziecko przez kilka godzin nie daje o sobie znać a czasem mocniejsze, ale zdecydowanie jedno z najpiękniejszych uczuć :)


Ja już z niecierpliwością czekam wlanie na te kopniaki. Zastanawiałam się czy w 14 tc możliwe jest żeby cokolwiek czuć 🤷🏻‍♂️🤦‍♀️😂

Ale to racja to najcudowniejsze uczucie . Mój stary mówi tylko do mnie a jak będzie koc to ja Ci już tak tego zazdroszczę ze sam mógłbym być w ciąży 🤣
 
Ja pierwsze ruchy poczułam w 16 tygodniu ciąży ale tylko wtedy jak leżałam. Od 18 tygodnia to już normalnie czułam nawet w ciągu dnia jak chodziłam i były to już takie ruchy gdzie jak leżałam to w miejscu kopniaka było widać i czuć pod ręką :) . Ciąża pierwsza.
 
3 ciaza juz w 15 tyg...takie ledwo co..ok 17 juz czulam...a na tyle byly mocne by poczuc pod reka ok 19-20tydz:) ale to wsio zalezy od ulozenia dzidzi i łożyska
 
Moja pierwsza ciąża, pierwsze ruchy poczułam w 18 tygodniu, 6 listopada, tylko że wtedy nie byłam pewna, że to są ruchy dziecka 🙂 Dziś 26 tc, i czuję wyraźnie aczkolwiek bywają dni, że ruchy są delikatne i ledwo wyczuwalne, na szczęście nie ma zbyt wiele takich dni 😉
 
reklama
Do góry