reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 31.03 widzimy si─Ö o 11:00

Fizjoterapeutka dzieci─Öca odpowie na wasze pytania. Do┼é─ůcz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Tych rozm├│w nie mo┼╝esz przegapi─ç. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzie─ç.

Wiadomo┼Ťci, rozmowy, wsparcie Do┼é─ůcz.

reklama

Ruchy dziecka

89karola80

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
8 Pa┼║dziernik 2019
Post├│w
250
Rozwi─ůzania
0
Hej dziewczyny ­čľÉ
Mam pytanie jak to jest ­čĄö czy ruchy dziecka mog─ů byc raz s┼éabsze raz mocniejsze? Wczoraj ma┼éy ruszal si─Ö prawie przez ca┼éy dzie┼ä, dzisiaj jest bardzo spokojny. S─ů chwile, kiedy go czuje, a s─ů godziny bez ruchu ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Dzi┼Ť zaczelam 21 tc.
Dzi─Ökuj─Ö ­čîĚ

reklama

Aniu┼Ťka

Moderator
Członek załogi
Do┼é─ůczy┼é(a)
30 Styczeń 2019
Post├│w
1 029
Rozwi─ůzania
0
Tak mog─ů by─ç raz s┼éabsze raz mocniejsze. I jakby┼Ť chcia┼éa poczyta─ç na ten temat to w panelu gdzie s─ů powiadomienia, wiadomo┼Ťci itp jest lupa i gdy j─ů klikniesz oraz wpiszesz fraz─Ö kt├│rej szukasz ( np. Ruchy dziecka) pojawi─ů si─Ö tematy rozpocz─Öte przez dziewczyny.

89karola80

Do┼é─ůczy┼é(a)
8 Pa┼║dziernik 2019
Post├│w
250
Rozwi─ůzania
0
Dziekuje dziewczyny ­čîĚ
Troszk─Ö si─Ö zmartwilam, bo wczoraj nie by┼éo godziny, ┼╝eby by┼é spokojny ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
A dzisiaj chwilk─Ö rano pobryka┼é i a┼╝ do teraz, bo lekko kopie ­čÖł

Ania0306

Do┼é─ůczy┼é(a)
7 Sierpień 2018
Post├│w
745
Rozwi─ůzania
5
W 21 tygodniu mialam tak samo. W jeden dzień córeczka rozrabiała w brzuchu, a w kolejny był spokój. To normalne na tym etapie. Od 28 tygodnia dopiero się liczy ruchy i wtedy powinny być regularne.

reklama

Aniaanka

Do┼é─ůczy┼é(a)
25 Marzec 2018
Post├│w
439
Rozwi─ůzania
0
Sa kobiety ktore czuja bardzo slabo ruchy, prawie wcale. Nie jestem pewna czy ruchy trzeba odczuwac codziennie, wydaje mi sie ze nie i ze to jest sprawa indywidualna jak polozenie lozyska, polozenie dziecka itp. To liczenie ruchow mnie nie przekonuje. Ja czulam ruchy i widzialam bardzo mocno a moja kolezanka praktycznie w ogole i obie mamy zdrowe dzieci.

Kazumi

Moderator
Członek załogi
Do┼é─ůczy┼é(a)
29 Pa┼║dziernik 2019
Post├│w
995
Rozwi─ůzania
0
Na tym etapie nie masz powodu do niepokoju. Dopiero pod koniec drugiego trymestru ruchy powinny sta─ç si─Ö wyra┼║niejsze i regularne :)

Do g├│ry