reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka

Daga1995

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Październik 2020
Postów
194
Jestem w 24 tygodniu +2 dni, ruchy czuje od 16 tygodnia, od ponad 20 tygodnia czułam je dość mocno ale niepokoi mnie to że parę dni ruchy są baaardzo intensywne ale zdążają się też bardzo słabe ruchy, od wczoraj ruchy małego są bardzo słabe, czuje tam czasami że w szyjkę mnie machnie albo ocieranie w brzuchu ale nie czuje kopniaków, dodam że te ruchy które opisałam z tych dwóch dni są bardzo słabe, zazwyczaj czuje je tylko kiedy się położę na boku, mam wrażenie że kiedy śpię bardziej się rusza ale też może być to tylko moje wrażenie, ginekolog mówi że może śpi albo się odwrócił, byłam dzisiaj na usg I z maluszkiem okej ale mimo wszystko mnie to niepokoi. Czy u was jest tak samo?
 
reklama
Moja też miała takie „ciche dni”. Raczej częściej była spokojna niż dużo się ruszała.
Ja kupiłam detektor tętna i gdy za słabo ją czułam, upewniałam się tym urządzeniem, że wszystko jest ok. Może to by cię trochę uspokoiło? Ja bez tego chyba umarłabym z niepokoju 🙈
 
Moja też miała takie „ciche dni”. Raczej częściej była spokojna niż dużo się ruszała.
Ja kupiłam detektor tętna i gdy za słabo ją czułam, upewniałam się tym urządzeniem, że wszystko jest ok. Może to by cię trochę uspokoiło? Ja bez tego chyba umarłabym z niepokoju 🙈
wyszłam do sklepu i magicznie zaczął szaleć, wystarczyło że stanęłam przy kasie i dostałam ostre kopniaki, uff 😊😊
 
Jak najbardziej ruchy na początku potrafią być nieregularne. Ja ostatnio tydzień temu mowilam, że mój syn jakoś ma leniwy dzień, ale spokojnie, w następnych nadrobił :)
 
Na tym etapie to jest normalne. Dziecko ma dużo miejsca i w zależności od tego jak się ułoży, możesz czuć ruchy mocniej lub słabiej.
 
Cześć,jestem obecnie w 18tyg3dni,łożysko na przedniej ścianie i nie czuje ruchów ,dotąd nie poczułam jeszcze ani razu,to moja kolejna ciaza i myślałam,ze tym razem poczuje cos szybciej a tu nic :(wizyta dopiero za tydzień a ja przyznam szczerze trochę się już martwię..
 
reklama
Cześć,jestem obecnie w 18tyg3dni,łożysko na przedniej ścianie i nie czuje ruchów ,dotąd nie poczułam jeszcze ani razu,to moja kolejna ciaza i myślałam,ze tym razem poczuje cos szybciej a tu nic :(wizyta dopiero za tydzień a ja przyznam szczerze trochę się już martwię..
Nie masz się czym martwić, przy łożysku na przedniej ścianie czuje się ruchy później.
 
Do góry