reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka

reklama
ja kartki też nie dostała, podobnie jak w pierwszej ciąży. przy wizycie lekarza zawsze pyta czy maluch się rusza i później sprawdza serduszko
 
Witajcie, mam pytanie. Czy wszystkie już dokładnie czujecie ruchy dziecka? Bo ja się naczytałam, że na tym etapie już powinnam je czuć, a ja ... wydaje mi się, że czuję, ale nie jestem pewna czy to na pewno to (bo skąd mam wiedzieć, skoro to pierwsza ciąża). Wizytę mam dopiero za tydzień, a ja już zaczynam popadać w jakiś obłęd bo boję się, że nie wszystko jest w porządku :( Jak to jest u Was z tymi ruchami? Szczególnie u kobiet, które rodzą pierwszy raz i są mniej więcej tak jak ja w 20 tygodniu, albo wcześniej! Wszystkie już odczuwacie ruchy? bardzo wyraźnie? Wiem, że każda ciąża jest inna, ale może jakoś mnie to uspokoi albo popadnę w jeszcze większą paranoję i pojadę dzisiaj na jakiś ostry dyżur wieczorem to sprawdzić!
Pozdrawiam, życzę miłego dnia :)

hej :0 ja ruchy mojego synka poczulam dopiero w 23 tc. :) teraz wierci sie jak mucha:-D
 
Do góry