reklama

Ruchy dziecka

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2012' rozpoczęty przez pieszczoszka1988, 6 Listopad 2011.

1. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

Pewnie jeszcze żadna z nas tego nie czuje ale myśle,że to fajny temat.. Jeśli któraś z was poczuje już pierwsze ruchy dziecka to pochwalcie się :)

2. Carmella

Carmella Mama Marcela :)

A jak rozpoznać, że to "to" ?

3. reklama
  4. fiore

fiore Fanka BB :)

Pieszczoszka,nie wiem czy Ty tak specjalnie,czy nie uwaznie zakladasz te tematy.To juz bylo u jest na oglnym...blagam nie zakladaj nowych tematow!!!!!!!!!

5. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

fiore ale tu przeciez sa mamy ktore maja termin na maj wiec chyba nalezy tutaj o wszystko pytac i wszystkim sie dzielic? Nie wiem czemu Ci to tak przeszkadza i dlaczego sie tak denerwujesz.Jesli ci to tak bardzo przeszkadza poprostu zingoruj to...

6. suzi1

suzi1 Kocham Cię synuś

Ja juz doczekac sie nie mogę:zawstydzona/y::eek:

7. martaik

martaik Fanka BB :)

Moim zdaniem to wazny temat, pewnie kazda z nas wiele razy bedzie sie zamartwiała tym ze nie czuje ruchow, tak to juz jest. ja ze stasiem miałam tak wielokrotnie, ten wątek będzie dla nas oparciem:)

8. Martusia22267

Martusia22267 Fanka BB :)

martaik i pieszczoszka zgadzam się z wami, że ten temat zasługuje na osobny wątek bo przecież to baardzo ważne jest!

9. akwa

akwa Zaciekawiona BB

Tak się zastanawiam nad tymi ruchami...

skoro dzieciaczki mają niecałe 10 cm i ważą kilkanaście gramów to raczej mało prawdopodobne jest by je poczuć, zwłaszcza, że nasze czucie z wewnątrz ciała jest bardzo ograniczone przecież.
    Gdzieś czytałam, że te pierwsze ruchy, które mogłybyśmy poczuć tak bardzo przypominają normalne "odgłosy" ciała np: z jelit, że nie sposób je zidentyfikować

10. reklama
  11. jeanta

jeanta Fanka BB :)

Super temat ;) na tych ogólnych nic nie można znaleźć !! Ruchy powinny być tak koło 16-18 tyg chyba! To jeszcze długo ale myśle ze na święta każda z nas poczuje dzidziusia a to bedzie najwspanialszy prezent ;)

12. Zuz-Inka

Zuz-Inka MAMA NA PEŁNY ETAT

Nie nastawiala bym sie na 16 tydzien bo przy pierwszej ciazy pierwsze ruchy mama wyczuwa tak kolo 20tc a i one nie sa jeszcze takie typowe jest to raczej laskotanie, uczucie przelewania.

A co do zakladania kolejnego tematu tez uwazam jak Fiora ze nie potrzebnie bo jakos ogolnie mamy bardzo duzo tematow pobocznych i przez to robi sie balagan

Poleć forum