reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka

reklama
Pieszczoszka,nie wiem czy Ty tak specjalnie,czy nie uwaznie zakladasz te tematy.To juz bylo u jest na oglnym...blagam nie zakladaj nowych tematow!!!!!!!!!
 
fiore ale tu przeciez sa mamy ktore maja termin na maj wiec chyba nalezy tutaj o wszystko pytac i wszystkim sie dzielic? Nie wiem czemu Ci to tak przeszkadza i dlaczego sie tak denerwujesz.Jesli ci to tak bardzo przeszkadza poprostu zingoruj to...
 
Moim zdaniem to wazny temat, pewnie kazda z nas wiele razy bedzie sie zamartwiała tym ze nie czuje ruchow, tak to juz jest. ja ze stasiem miałam tak wielokrotnie, ten wątek będzie dla nas oparciem:)
 
Tak się zastanawiam nad tymi ruchami...

skoro dzieciaczki mają niecałe 10 cm i ważą kilkanaście gramów to raczej mało prawdopodobne jest by je poczuć, zwłaszcza, że nasze czucie z wewnątrz ciała jest bardzo ograniczone przecież.
Gdzieś czytałam, że te pierwsze ruchy, które mogłybyśmy poczuć tak bardzo przypominają normalne "odgłosy" ciała np: z jelit, że nie sposób je zidentyfikować
 
Super temat ;) na tych ogólnych nic nie można znaleźć !! Ruchy powinny być tak koło 16-18 tyg chyba! To jeszcze długo ale myśle ze na święta każda z nas poczuje dzidziusia a to bedzie najwspanialszy prezent ;)
 
reklama
Nie nastawiala bym sie na 16 tydzien bo przy pierwszej ciazy pierwsze ruchy mama wyczuwa tak kolo 20tc a i one nie sa jeszcze takie typowe jest to raczej laskotanie, uczucie przelewania.

A co do zakladania kolejnego tematu tez uwazam jak Fiora ze nie potrzebnie bo jakos ogolnie mamy bardzo duzo tematow pobocznych i przez to robi sie balagan
 
Do góry