reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka

reklama
w zasadzie jestem pewna że od dwóch dni czuję ruchy maleństwa:-D wczoraj założyłam dżinsy i troszkę mnie uwierały więc wieczorem jak się ich pozbyłam to chyba maluszek oszalał ze szcześcia:-D było to zbyt wyraźne żebym pomyliła z czymkolwiek innym. Dwa dni wcześniej wieczorem nie byłam pewna ale tak mnie coś gmerało że cały lewo bok w środku mnie "pobolewał":happy:
 
karis - moje gratulacje :) ostatnio wyczytałam bardzo ładne zdanie, że te pierwsze ruchy dziecka, które może wyczuć tylko mama są takim tajnym sekretem jej i jej dziecka i bardzo mi się to spodobało:)
 
Jestem dość mocno przekonana, że udało mi się poczuć lekkie kopniaczki mojego dzieciątka :-D Tego nie da się z niczym innym pomylić :) Póki co są bardzo, bardzo delikatne i zwykle odczuwam je dopiero wieczorkiem, jak już się położę i odpoczywam... Ale i tak strasznie się cieszę :-)
 
My mamy chyba supermena w tym brzuszku,maz juz zaczal nawet przez moj tluszczyk wyczuwac malenstwo.Potwierdzil nam to wczoraj gin na wizycie,bo tez trzymal reke na brzuchy i powiedzial "zwawy ten szkrab".Ciesze sie strasznie,a tu pare osob mnie zaczyna zalowac,bo jak juz czuje tak mocno,to mowia ze sie bede meczyc(eh tam glupoty gadaja,to najfaniejsza rzecz,jaka moze byc-prawda??? :-D)
 
reklama
Fiore fajnie masz! Ja jeszcze nic nie czuję, a bardzo bym chciała. Już się nie mogę doczekać. Wiem jak się to czuje z zewnątrz bo nie raz dotykałam brzusio kobiet w ciąży ale jestem ciekawa jak to czuć od środka!!!
 
Do góry