reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka!!!

Ewelka20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2013
Postów
248
Czesc wszystkim :-) Mam pytanie odnosnie ruchow malenstwa(choc wiem,ze u kazdej kobiety jest to inaczej).jestem obecnie w 19tydz i 6 dni to moja czwarta ciaza(szczerze to nie moge sobie przypomniec jak to bylo w poprzednich)I czuje fasolke,ale nie dosc ze pare razy dziennie tylko,to jest nawet tak ze nie czuje jej przez dwa trzy dni,a potem znowu czuje(sa to jeszcze delikatne ruchy).Tez tak mialyscie?Czy waga kobiety tez ma duzo docrzeczy jesli chodzi o odczuwanie ruchow?(czy jest chyda/gruba),czuje sie dobrze,nic mi nie dolega :-D Pytam z ciekawosci :-*
 
reklama
Waga ma bardzo duże znaczenie to raz. Dwa mocowanie ściany łożyska. Bywa i tak, że tych ruchów prawie nie czuć przez całą ciążę. I trzy: indywidualność każdej ciąży. Lekarze mówią, że martwić się można jak po 24 tc tych ruchów nie czuć. A skoro je czujesz to jest ok. Sama już wiesz, że z czasem będzie to intemsywniejsze:)
 
Do góry