reklama

Ruchy i kopniaczki dzidziuniów

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez Oliwierek, 5 Grudzień 2005.

1. Oliwierek

Oliwierek Gość

Hej dziewczynki. Rozpoczynam wątek, który już niedługo będzie u nas wszystkich aktualny. Teraz kopniaczki jeszcze w grę nie wchodza, ale chciałam, żeby tytuł był aktualny az do czerwca.

Nie wiem, czy to jest możliwe JUŻ!!! ale od soboty poczułam już cztery razy takie jakby malutkie pstryczki w brzuszku. Dziwne uczucie. Takie malusieńkie pyknięcie i niezbyt wyraźne, jakby przez steropian. Nie wiem czy mnie rozumiecie, ale to jest takie troszke przytłumione malutkie pstryknięcie.

Ech... może mi się wydaje..

2. Agatatje

Agatatje MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

Oliwierek!!!! dokladnie taki sam temat chcialam zalozyc,ale jakos mi bylo glupio, bo stwierdzilam, ze pewnie za wczesnie i mi sie wydaje, ale ja tez czuje takie "COS" w brzuszku i na pewno nic takiego wczesniej nie bylo, takie jakby delikatne dotkniecia od srodka, ale baaardzo delikatne.Wczoraj prawie nic nie bylo czuc, ale dwa dni temu to calkiem calkiem, a dzisiaj znowu!

tez nie wiem jak to opisac, jakby delikatny dotyk przechodzacy przez gruba warstwe, wiec taki ledwo wyczuwalny, ale mysle, ze to okreslenie pstrykniecia jest nawet bardziej adekwatne!
    :laugh: :laugh: :laugh:

3. reklama
  4. Oliwierek

Oliwierek Gość

Super, już myślałam, że mam omamy. Ja bym to określiła tak, jakby malusieńki bąbelek pękł przez grubą warstwę. takie pyknięcie.

A może to nie dzidzia?? nie wiem już sama. Ale nigdy w życiu czegoś takiego nie czułam, dopiero teraz w ciąży i to dopiero w sobote pierwszy raz w zyciu poczułam coś takiego, więc to nie mogą być wzdęcia ani nic takiego.. :)

5. sumka

sumka Mama czerwcowa'06 Mama na cały etat :)

Dziewczęta gratulacje wasze bobaski właśnie dają znać o sobie, a objawia się to dokładnie tak jak piszecie. Z tygodnia na tydzień ruchy będą coraz bardzej wyraźne. Moje dziecko na przykład nienawidziło angielskiego i jak siadałyśmy z koleżanką (w tym samym tygodniou ciąży) w ławce to w naszych brzuchach zaczynała się istna kopanina ;D

6. Agatatje

Agatatje MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

wow, ale fajnie bo ja tez myslalam, ze to omamy, a poza tym to tak trudno opisac!
    ciekawe jak te delikatne dotkniecia beda wygladaly pozniej hehe
    :D

7. Ola.K

Ola.K Fanka BB :)

Oliwierku ja mam takie same objawy...czuję jakby pękła we mnie bańka mydlana..albo takie "latanie motylka" w brzuszku...zastanawiałam się czy to możliwe tak szybko..z moją córcią później zaczęłam czuć jej ruchy..a tutaj taka niespodzianka..Maluch chyba daje o sobie nam już znać... :)

8. Oliwierek

Oliwierek Gość

Olu czytałam, że w drugiej i kolejnej ciąży szybciej się czuje ruchy niż w pierwszej.

9. ell

ell Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Ale Wam zazdroszczę, no ja to jeszcze muszę poczekać, oby nie do 22 tygodnia bo zwariuję:))

10. reklama
  11. Oliwierek

Oliwierek Gość

Dziś dzidzia mnie już ze trzy razy dotknęła ;D tzn ja czuje dotyk a on może nieźle się tam wierci...Już sie nie moge doczekać kiedy na prawde zacznie kopać. Mama mi mówiła, że pod koniec ciąży kilka razyją tak kopnęłam w przeponę, ze oddychać przez chwile nie mogła ;D ja zawsze byłam zdolna ;D ;D

12. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

Tez to czuję;)..szczególnie z lewej strony:)- i cekawi mnie- bo przeczuwam, ze tam są własnie czesto nóżki:)zobaczymy na usg-jaki ruchliwy dzidziuś i gdzie sie usadowil:)..Wcześniej czułam dzidziusia cały czas -bardziej z prawej strony- takie kłucie częste- i na usg gin pokazał mi mojego dzidziusia wariujacego po lprawej stronie(stało sobie na glowie i machalo raczkami:)..teraz ide do gin-a 14.12- to już zacznie sie 4 miesiac:):):):)- oj liczę, ze moze bedzie widać płec..baardzo bym chciała!:)

Poleć forum