reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki dzidziuniów

mi sie zawsze chce smiac jak maly mnie zmusza do zmiany pozycji kiedy mu niewygodnie :laugh:
przez swieta co chwila dawal o sobie znac i musze przyznac, ze teraz to czasem daje prawdziwe kopniaczki ;D
 
reklama
u mnie w drugi dzien Swiat sie zaczelo, czulam pekajace banki i smyranie - ale super uczucie nie moglam zasnac z wrazenia...
Teraz od czasu do czasu maluch daje o sobie znac...Ale sie ciesze :) :) :)
 
bardzo sie ciesze aniu i ci zazdroszcze bo tez bym juz chciala poczuc maluszka lekarz mowil mi ze ok 20 tygodnia dopiero poczuje ale ja juz bym chciala dzisiaj jak czytam ze wy juz czujecie wsze maluszki a moze jeste cos nie tak ze ja nic nie czuje niewiem sama do lekarza ide dopiero 11 stycznia i juz sie nie moge doczekac



 
agusia, to na poczatku minimalnie czuc, prawie wcale!
potem dopiero ma sie 100% pewnosci, ze to dzidzia i czuje sie male kopniaczki!
trzymaj sie :D
 
Agusia - nie martw sie, ja najwiecej czuje wieczorem jak juz sie poloze na bok do lozka, jak jest cisza i spokoj
w ciagu dnia od czasu do czasu tylko slysze/czuje pekajace babelki
Takie prawdziwe kopniaki to jeszcez troche....
 
hej dziewczyny!! to znowu ja, mama czerwiec 2005, ale ja bym znowu chciała poczuc dzidzie w brzuszku .... moze kiedys jeszcze ..... teraz mała skacze w łózeczku i chyba zaraz sie rozpadnie.

Pozdrawiamy
 
U mnie już koło 14-15 tyg. czułam takie bardzo delikatne cos w brzuchu, jakby bańki z powietrzen czy cos podobnego. Teraz od trzech dni czuje dość mocno ruchy dziecka, i az trudno uwierzyć (nie wiem od czego to zależy) ale to na pewno juz kopniaki, bo jak przyłozyłam rękę a potem moja mama sie nachyliła i z profila patrzyła na brzuch to było nawet widać!! SZOK !! :) :laugh: :laugh: :laugh:
 
Super agaciulka, że juz czujesz takie prawdziwe kopniaki:))) mi dzisiaj lekarz powiedział, że ruchy powinnam zacząć czuć tak za dwa tygodnie:)) wieć od dzisiaj odliczam- a jak nie mówił prawdy to go poduszę na nastepnej wizycie:)))
 
j tez juz czułam kopniaczki...moze z dwa trzy razy..ale dosć wyraźe..i było to Coś..innego..nowego..czego wczesniej ngdy nie czułam:)..cudowe uczucie...jakb Dzidzius się obracał;)
 
reklama
TAK TAK TAK!!!

Szczesliwy jest Tatus ktorego po raz pierwszy kopnal synek!!!

TAK TAK TAK!!!

ten to dopiero bedzie pilke kopal!!!

TAK TAK TAK!!!

;D ;D ;D ;D ;D
 
Do góry