reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

Martusia to super że starszy synek się tak interesuje i angażuje no ale to już duuuuuuuuuuży chłopak i dużo rozumie!!
Persefona może coś zjadłaś takiego wyskokowego, albo po prostu impreza u nerek była ;)
salsera małego karateke w brzuchu masz, ojojojoj to jak mu sie naprawde ciasno zrob i to dopiero Cie przećwiczy :D
 
reklama
Martusia to super że starszy synek się tak interesuje i angażuje no ale to już duuuuuuuuuuży chłopak i dużo rozumie!!
Persefona może coś zjadłaś takiego wyskokowego, albo po prostu impreza u nerek była ;)
salsera małego karateke w brzuchu masz, ojojojoj to jak mu sie naprawde ciasno zrob i to dopiero Cie przećwiczy :D

Jadłam gotowany ryż z jagodami i cukrem (żeby zatrzymac biegunkę i udało sie chyba),ale to raczej nic wyskokowego nie było-chyba,że cos w tych jagodach;-)
 
A mój kurczak ma nową okropną zabawę. Przesuwa stópką w okolicy prawego żebra i zaczyna pod żebrem tzn od środka a potem sunie aż stopa mu się ześliźnie z żebra i jest już pod skórą. I ten moment kiedy "spada" z żebra jest koszmarny! Bo nagle mocno pojawia się gula pod skórą i wręcz czuć pyknięcie jakby kość z kości się ześliznęła.
 
kurcze laseczki ale kłujący ból mnie dzis obudził w nocy, nie mogłam złapać oddechu... moja mała wyciągnęła nóżkę ni to w żebro ni to w płuco :/ dokazuje łobuziak.
w ogóle to mam do was pytanko, też tak macie, że dzidziol jeszcze się na tyle kręci w brzuszku, że potrafi ułożyć się w poprzek? martwi mnie, że -ja wy to piszecie- główka nie wstawia się jeszcze w kanał. wg lekarza ułożona jest główką do dołu, no ale ja widzę, że się jeszcze kręci jak chce...
 
bra u mnie glowka juz w kanale a takie wygibasy maly tworzy, ze wlasnie mam wrazenie ze sie poprzecznie uklada i raz to juz mialam wrazenie, ze mi sie nogami do wyjscia ulozyl...
 
bra u mnie to raczej spokój, czasami pomacha jakąś kończyną,ale nie wiem czy moge się wypowiadać bo to ponoć normalne przy tym stadium zbrzuchacenia:-D W sumie śmieszne to, bo już nie ma swoich pór kopania- czyli rano jak wstaje nie odwala mu ,tylko czeka na śniadanko, wtedy trochę popuka i idzie spać.Za to wczoraj zaskoczył mnie jako fan bawarskich melodii:szok: oglądałam film gdzie przez jakiś czas był taki podkład i junior oczywiście tańczył na całego_Oczywiście zaraportowałam tatusiowi, że nie wiem w kogo się wdał:-D
 
bra ro że się dzidziol ustawia w poprzek to pewnie Twoje subiektywne odczucie, zapewne to kolano, pupa, plecki, stipki czy cos :p dzieci sa elastyczne ;) moje dziecko też się rusza dużo mniej, ale jak już zacznie to boje się swojego brzucha ... :p
 
no właśnie, z drugiej strony ta "główka" którą czuję może być równie dobrze ramieniem albo łokciem :) dzięki :)

z uporem maniaka obserwuje brzuchol,czy sie obniżył i dupsko,bo wysoko jak był tak jest, szyjka nietknięta więc czekamy bra, czekamy ;/ :)
 
reklama
Mój Maluch też ma już główkę w kanale rodnym, a mój brzuch przybiera różne kształty. Bywa, że robi się wręcz kwadratowy :-) Jak dzieciątko to robi to nie mam pojęcia. Teraz jego ulubioną zabawą jest wyciąganie się i wtedy czuję jego nożki pod żebrami, a główka tak naciska na szyjkę jakby miał mi zaraz wyskoczyć. Ale Małemu się to podoba i jeszcze "sprężynuje" dobijając mamusię :-D
 
Do góry