reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy, kopniaczki, czkawka itp - czyli co się dzieje w naszych brzuszkach

reklama
Witam serdecznie

Ja też niestety jeszcze nie czuję kopniaczków naszego Maluszka... Czuję bulgotanie w brzuszku, jak mąż przykłada ucho to słyszy o wiele wyraźniej wszystko co się dzieje u naszego Maluszka.
Z wielką niecierpliwością czekam na to pierwsze kopnięcie... Już nie mogę się go doczekać.

Życzę wszystkim spokojnego wieczorku (pomyślnego wynikiu meczu:tak:)
 
Ewelinka podobno bulgotanie to jest właśnie to:tak:. Tak słyszałam m.in. od lekarza. Niestety nie wiem z własnego doświadczenia.
 
ja czuje ,ale już nie bulgotanie tylko ewidentne ruchy
jakby sie wypychał rączkami i nużkami... super,
ostanio nawet pozwolił sie wyczuć tatusiowi
a ten to dopiero sie ucieszył jak przyłożył ręke do brzucha i poczuł leciutkie kopnięcie :-D
pierwsze bulgoty poczułam już w 15tym ale minimalnie,
w szesnastym już wiedziałam że to jest to :-)
a teraz to już jakbym miała żabke w brzuchu :eek:
Fajnie:-D
 
nixie super że czujesz już maluszka ;-) u mnie tylko bulgocze choć moja druga połowa twierdzi że to burczenie w brzuchu ale zobaczy jak go maleństwo kopnie już niedługo :tak:
 
nixie widzę ze wiek naszych dzieciaczków w brzuszkach rózni się tylko jednym dniem , ty juz czujesz maluszka a ja jeszcze nie . A znasz może już płec dziecka?
 
no lekarz stwierdził przy usg (26.05.08) że raczej chłopak na 90%
ale z tym nigdy nie wiedomo :-D
niewiem od czego to zalezy że sie czuje albo nie,
ja miałam przed ciążą bardzo wyćwiczone mięśnie brzucha
i już myślałam że przez to bedzie właśnie gorzej ale może nie...
hmmm nieznam się tam na budowie anatomicznej i wogóle se nieumiem wyobrazić
jak te powłoki brzuszne wyglądaja... :zawstydzona/y:


aa no i fajnie że nasze dzidziolki są prawie w tym samym wieku :-)
 
reklama
hey
U mnie maluch skacze i sie wierci:p juz nawet tatus czuje z ktos tam synuś broi:-D
A najbardziej smial sie lekarz jak bylismy na USG kiedy chcial posluchac tetna to maluch zaczol tak kopac ze nie byl w stanie na poczatku uslyszec:p
Juz zaczol rozrabiac to bedzie jak sie urodzi:p

Pozdrawiam
 
Do góry