reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy, kopniaczki, czkawka itp - czyli co się dzieje w naszych brzuszkach

Cześć dziweczyny

Widzę, że już prawie wszystki wiecie, czy macie synka, czy córcię... Ja wizytę mam w Polsce w piątek i mam nadzieję, że też się dowiemy... Jak do tej pory to przewaga chłopców w naszym listopadzie... Ciekawe, czy u mnie będzie podobnie??
U mnie dzisiaj strasznie zimno, chociaż zza chmur wygląda słoneczko. A ja od 7:30 czekam na naszego właściciela, żeby zrobił nam wylewkę w sypialni!!:crazy:
Już normalnie jestem zła!! Nawet wyspać się nie moglam porządnie!!
Co do kopniaczków Maluszka... to mam dziwne wrażenie, ale wydaje mi się, że czasami, jak trzymam rękę na brzuchu to cziję, jak coś mi "przepłynie" pod nią... Może tak zaczynam czuć Maluszka?? Już sama nie wiem...

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie
 
reklama
Ja już nie wiem czy maluch się rusza czy nie od paru dni jakoś "cicho" w brzuszku, przyznam że coraz bardziej mnie to niepokoi:baffled:
 
Cześć Dziewczyny
Moja dzidzia to straszny leń nic nie daje mamusi znać. Czasem mam takie dziwne uczucie jakby mnie coś stukało ale nie wiem czy to flaki czy dzidziuś:-). Ja nie umiem tego rozpoznać, myślę że potrzebuje porządnego kopniaka i wtedy będę miała pewność ;-)
 
Mój szkrab tez bardzo leniwy, nie daję znaków zycia...nic sie nie wierci przynajmniej ja tego nie czuję, no i płci tez nie znam usg mam 2 lipca wtedy mi chyba powiedzą coś chyba że się dup.....na nich wypnie :szok:
 
A moje maleństwo ostatnio nauczyło się już tak solidnie kopać :-) Teraz jak przyłożę rękę do brzuszka to wyraźnie czuję kopniaczki i nie da się tego z niczym innym pomylić. Mężuś jak na razie nie ma szczęścia bo co przyłoży rękę, to dzidzia od razu grzeczna się robi :-pW ten wtorek mamy wizytę i ciekawa jestem czy maleństwo pozwoli się podejrzeć, ciekawi jesteśmy płci :tak:
 
no ja rowniez jeszcze nie znam płci, pan dr w szpitalu nie chciał mi powiedziec, w czwartek ide do ginki moze mi zleci kolejne USG, bo strasznie jestem ciekawa...ale ruchy czuje, takie babelkowanie, bardzo fajne
 
Wczoraj bylam u lekarza i dowiedzialam sie, ze dzidzius jest jeszcze za malutki, zebym mgola poczuc ruchy.. No coz.. Cierpliwosc jest cnota ;)
 
reklama
Do góry