reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Maleństwa

reklama
Tatoonie glowa do gory!! bedzie dobrze, nie ma innego wyjscia trzymam kciuki za pierwszego kopniak.Pozdrawiam mamusie i ich brzusie :)
 
nie ma sie co martwic bo to tylko pogarsza sytuacje i jak wciaz sie mysli o tym to zazwyczaj nie przychodzi :)
Wiem ze to tylko slowa pocieszenia ale co ja moge wiecej:(
 
Dzioobek wiesz takie małe tajemnice to niech oni sobie mają ;) my możemy mieć takich tajemnic więcej ;) Super że macie też Oskarka :) starszy braciszek :) mmm... pięknie ;D
Tatoonie nie martw się, jak już wcześniej było pisane, kopniaczki tak jak wielkość czy kształt brzuszka to sprawa indywidualna, mam nadzieję że już niedługo poczujesz pięknego KOPNIAKA :) niektóre kobity dopiero ok. 20-21 tygodnia czują pierwsze ruchy, naprawdę nie masz się czym martwić !!! Zresztą wiesz że to nie jest wskazane, wręcz przeciwnie !!! Uszy do góry :)
Sylwia dziewczyny mają rację, nic nie zaszkodzi skonsulwować się z gin, ale ja np. czułam kiedyś silny ból i faktycznie okazało się że maleństwo naciskało na jelitko czy cóś, więc to normalne, zależy jak się ułoży kruszynka :) Życzę wszystkiego dobrego :)

Pozdrawiam serdecznie :-*
 
Dodeczka wiem ze fajnie ale sama mys jak to bedzie w styczniu Oskar 1,5 roku ,i malenstwo przeraza mnie martwie sie caly czas jak Oskar zareaguje na malenstwo teraz niby mowimy mu ze w brzuszku mamy jest dzidiza i niedlugo bedzie z nami ale on nie bardzo chyba rozumie jeszcze .
Najbardziej boje sie jak pojde do szpitala rodzic o tym ze moge juz wczesniej isc to nawet nie mysle ale 2 tygodnie bez Oskara chyba oszaleje :(
Jeszcze daleko wiec narazie nie mysle o tym .
 
Dzioobek bedzie dobrze dzielna z Ciebie dziewczyna :) napewno sobie poradzisz.Narazie nie martw sie na zapas ciesz sie Oskarkiem i dzidzia ktora jest w brzuszku.Buziaki
 
bunia i tak robie juz sie ciesze jutro jedziemy na dzilke maly sie wyszaleje bo ostatnie dni maruszi niewiem jak bedzie jesienia tak sie przyzwyczail ze calymi dniami na dworze a przez te deszcze siedizelismy w domciu i bardzo maruda sie zrobila :)
 
reklama
Bedzie dobrze, napewno mu zanjdziecie jakies nowe zajecie, zreszta dzieci szybko rosna dzis je bawi to jutro to.Przyzwyczji sie jestem dobrej mysli i trzymam kciuki
 
Do góry