reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Maleństwa

Martka dziękuję trochę mnie uspokoiłaś, może to właśnie taka indywidualana sprawa a może ja jestem taka grrrboskórna, że nic nie czuję ?? :)  a jesłi   dzidziuś ma być spokojny to może i dobrze :)
dziękuję
pozdrawaim    :)
 
reklama
Dziewczyny nie ma się czym przejmować :) cieszmy się że maleństwa jeszcze nie broją b ponoć czasem nawet spać dzięki ich kopniaczkom nie można :) napewno już niedługo poczujemy pierwsze a później kolejne "muśnięcia" ;D Moja koleżanka pierwsze ruchy poczuła w 15 tygodniu a inna dopiero w 22 także to napewno indywidualna sprawa :) Głowa do góry... trochę cierpliwości i nie ma się czym martwić :) Ja wierzę że wszystko będzie jak ma być :) czyli super :)

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę dużo zdróweczka :)
 
a u nas dzidzia od poniedzialku szykowala sie do dzisiejszej wizyty i gin.:)
w nocy byli wieczorki taneczne i delikatne glaskania od srodka.... i roslo i roslo az rano byli widoczne wyniki:)
a wczoraj mama nie mogla sobie znalesc miejsca i jak w koncu o 2 nad ranem przytulila sie do taty..
to dzidzia kopneła prawdziwego pilkarskiego gola..i to podwojnego. az z zaskoczenia musialam sie odwrocic na plecy..
z taka sila kopnal.. az sie nie spodzewalam sie ....

a teraz sa znow takie delikatne musniecia jakby ktos laskotal...
ale ciezko to opisac:)ale powiem ze to czuc ze to to:)

u nas jest 17 tydzen.. i lekarz powiedzial ze dzis wszytsko jest oki:)

pozdrawiam Aniołekk

 
Aniołekk no to gratulacje :) Ha dzidzia, widać chce się "uwidaczniać" na możliwe sposoby :) Super :) To musi być cudowne :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę zdróweczka :)
 
Dodeczka pisze:
Aniołekk no to gratulacje :) Ha dzidzia, widać chce się "uwidaczniać" na możliwe sposoby :) Super :) To musi być cudowne :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę zdróweczka :)


a no izapomnialam dzidzia zazyczyla sobie ciepla koldre bo pod letnia bylo zimno:)
ciezka koldra z wielbladu daje swoje ciepelko i dzecku to sie podoba:)

ja chce aby znow bylo cieplo:)
 
moje maleństwo zazyczyło sobie bym spała w ciepłych skarpetach
porusza się jeszcze tak delikatnie, ale ja i tak wiem ze to dzidzia, nie ukryje tego przede mna, ale tak naprawdę czekam na prawdziwego kopniaka
maleństwo najointensywniej sie rusza gdy jestem bardzo zła, głównie na męża, bo ostatnio leń go ogarnął i nic nie chce robić w mieszkanku, a tam jeszzce tyle do roboty, dobrze że przed ciążą zdążyłam duży pokój wymalować - sama!
pozdrowienia dla mumusiek i waszych brzuszków
 
No, wczoraj wreszcie Dzidzia wreszcie dala o sobie wyraznie znac- tak ze nawet moj maz poczul tego kopniaka! Jestesmy bardzo szczesliwi - to wspaniale uczucie!
 
Aniołekk ja też w zeszłym tygodniu musiałam męża przekupić ;) żeby znósł ze strychu ciepłą zimową kołderkę :) Jestem teraz max dogrzana i n przede wsyztskim maleństwo ;D

Bata, Martka gratuluję :) Ciekawe kiedy mi będzie dane poczuć Kruszynkę ;D Ah... ;D

Pozdrawiam serdecznie :)
 
muszę sie pochwalić kopniakiem :) już jestem pewna ze to moje maleństwo :) i ze ruszało sie wcześniej :) cudownie:)
 
reklama
Ja też pędzę z wiadomością o dwóch kopniaczkach jakie dziś zarobiłam i jestem na sto procent pewna że to maleństwo :) Wstałam rano i ... wiedziałam że to "to" :) nie wiem czy wcześniejsze "ruchy" to było maleństwo ale wiem że to czego dziś doświadczyłam to napewno Nasza Kruszynka :)
Zgadzam się z Izabelką to cudowne uczucie :)


Pozdrawiam serdecznie :) życzę zdrówka ... i mnóstwa "maleńkich" kopniaczków ;D
 
Do góry