reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Maleństwa

Zazdroszczę Ci Anusiu, pewnie wtedy jest Ci łatwiej i nie myślisz o Waszych kłopotach.
Trzymam za Was kciuki.
Zobaczysz, wszystko Wam się uda.
Pozdrawiamy
 
reklama
Moje maleństwo rozbrykało się na dobre ;) codziennie je czuję :) a jakie niezadowolone jak gumka przyciska za mocno ;D od razu wiadomo o co mu chodzi :)
 
pędzę się pochwalić, że poczulam dziś wreszcie kopniaczki!!!! zjadlam na śniadanie kanapki z paprykarzem (ostatnio ciągle bym go jadła ;D ) i położyłam się na chwilę. Za jakieś kilkanaście minut poczulam jakieś 4,5 solidnych kopniaczków ;D ;D ;D Chyba dzidzi paprykarz wydał się za ostry ;) Teraz czekam na następne znaki od bobaska :)
 
Anusiu też tak słyszałam, i że w późniejszej ciąży koło 7miesiąca i później dzidzia może nawet nie dawać spać bo bryka ;D

Kasiu gratuluję Kochana :-* Oby jak najczęsciej, ale delikatnie żeby mamusi nie przeszakdzało ;)

Izabelko nasze maleństwo też daje o sobie znak o sobie codziennie przez ostatnie dni ;D przeważnie rano :) np. dzisiaj ok. 5 -6 razy kopnęło ;D

Pozdrawiam serdecznie :) Całuski :-* i życzę aby wszystkie które jeszcze nie czują kopniczków w najbliższym czasie poczuły ;D
 
Dzięki Dodeczko za życzenia kopniaczków.
Czekam i czekam i nic.
A może ja jestem taka nieczuła.
Tatuś w piątek przywiezie mi stetoskop, to może swoim lekarskim uszkiem coś wysłucha.
 
Ja poczulam kopniaki okolo 17 tc chociaz bylam ich nieswiadoma teraz dzidzia daje znac rowno o sobie i wlasnie najwiecej jak leze a leze duzo :)
szczegolnioe w nocy kopie na calego ale ciesze sie z tego bardzo.
Dzidzia niestety naciska na pecherz i chodze co chwilke siusiu ide nic nie leci a czasmi juz nieweim co mi sie chce :)
pozdrawiam mamusia i wszsytki kopiace bobasy:)
 
Sylwia w taki razie życzę też udanego podsłuchiwania ;D

DziOObek a nasze maleństwo daje zawsze o sobie znać jak siedzę albo jak gdzieś jedziemy autkiem :) tylko dzisiaj rano obudziło mnie 4 kopniaczkami ;D jaka byłam happy a jednocześnie zaskoczona :laugh: :laugh: :laugh: ah te dzisiejsze dzieci ;) :laugh: :laugh: :laugh: Później mnie znów kopnęło jak mąż coś napomknął że w lodówce są pyszne słodkości :) chyba się wczorajsza uczta w cukierni udzieliła :laugh: :laugh: :laugh:


Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim czekającym na kopniaczki jak naszybszego doczekania ;D
 
Witam
moje maleństwo też mnie kopnęło wreszcie 16 sierpnia :) poczyłam to i od razu wiedizalam, że to właśnie to a nie nic innego :) mó mąż z kolei nasłuchuje z uchem przy brzuchu i twierdzi, że Ktoś się tam cały czas wieci i bąbelkuje i przewraca :)
cudowne :)
pozdrawiam dziewczyny :)i wasze maleństwa :)
 
reklama
Do góry