reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Maleństwa

reklama
przy pierwszym dzecku ruchy sa wyczuwalne pozniej nawet i w 20 tygodniu dopiero...
zas jesli to jest kolejna ciaza to znacznie wczesniej... nawet i w 16

a tak naprawde wszysto zalezy od budowy ciala i dzidzi ktora albo jest cicha albo rosnie na rozrabiaka:)

wiex spokojnie dzewczyny 17 tydzen jest jeszcze czas.....

ps a ua nas sa ruchy tektoniczne chpc dzidzi podobalo sie u kosmetyczki lozeczko przykrycie kocykiem spokojna muzyczja i cieplo...
chcialo dziecko zostac jak najdluzej:))

Pozdrwaiam Aniolekk
 
Ja przed 15 tygodnie czułam pierwsze właśnie takie jakby pulsacyjne ruchy maleństwa, nie wiedziałam wtedy że to maleństwo :) ale ja dopiero po ok.tygodniu poczułam pierwszego kopniaczka, tak więc podejrzewam że jesteście na dobrej drodze dziewczyny ;D
A ja dziś poczułam coś dziwnego, w trakcie spacerku, maleństwo (tak podejrzewam) bardzo się wierciło i miałam dziwnie bolące skurcze z lewej strony brzuszka, mam nadzieję że tylko na coś uciskało... bo nie chcę myśleć że to mogłoby być coś innego !!! Martwie się :(


Pozdrawiam serdecznie wszystkie brzuszki i ich właścicielki :)
 
PS aniołekk niestety nie zgodzę się z Tobą że dopiero przy kolejnych ciążach czuć ok. 16 tygodnia pierwsze ruchy, bo ja jestem na to żywym przykładem i ponad połowa z moich znajomych która była 1 raz w ciąży :)
Zaś zgodzę się co do tego że to indywidualna sprawa :)

Pozdrawiam serdecznie :)
 
Dodeczka pisze:
PS aniołekk niestety nie zgodzę się z Tobą że dopiero przy kolejnych ciążach czuć ok. 16 tygodnia pierwsze ruchy, bo ja jestem na to żywym przykładem i ponad połowa z moich znajomych która była 1 raz w ciąży :)
Zaś zgodzę się co do tego że to indywidualna sprawa :)

Pozdrawiam serdecznie :)

ja tez jestem pierwszy raz tylko tak sobie gdzes to wyczytalam....
 
hej!!

ja też na początku mialam takie pulsowanie w brzuszku, a jakiś tydzień później kopniaczki :) A co do kłucia w brzuszku to mnie też kłuje, gin mi powiedział, że mogę brać nospę. Myślicie,, że ona rzeczywiście nie szkodzi? Papa
 
Podobno nie szkodzi, ale ja i tak nic nie biorę. Wyszłam z założenia, że jak nie biorę nic na moje parszywe bóle głowy i przeżywam je, to nospy nie muszę brać ;D pozdrawiam
 
reklama
Kasia178ja nospe dostałam od gin. już na samym początku i nie tylko po to żeby złagodzić ból ale żeby zmniejszyć skórcze macicy które w moim przypadku się zaczeły.
Oj dziewczyny a ja do tej pory nie czuje maleństwa :( i zaczynam się już martwić,miałam ostatnio jakieś bulgotki ale były raczej od jedzenia. Mam nadzieje że poprostu jestem nieczuła a ze skarbem wszystko dobrze....buuuuu ja też chce kopniaczka od mojego maleństwa( oj coś czuje że potem będziemy marudzić że za mocno kopią :D)
 
Do góry