reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Maleństwa

Dziewczyny ja teraz siedzę i przeglądam Wasze posty bo nie było mnie tu parę dni i maleństwo kopie :)
nie mogę się już doczekać aż będzie na świecie w dosłownym tego słowa znaczeniu :)
pozdrawiam Mmamusie i maleństwa (te kopiące i te bardziej spokojne ) :)
buziaki :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny:)
Tak się zastanawiam i mam cicha nadzieje,że to jaki dzidziuś jest aktywny w brzuszku nie przeniesie się na jego rozbrykanie poza brzusiem.Poczułam ruchy jakiś tydzień temu i od tamtej pory codziennie w róznych godzinach i czasem aż mnie podrywa z łóżka tak sobie tam poczyna dzidizuska kochana:):) Pozdrowionka i wytrwałości dla mamuś,które jeszcze nie czują ruchów maleństwa :):)
 
Ja jeszcze nie doznalam porzadnego kopniaka, jak narazie dzidzia jest delikatna :) :) :), ale dziewczyny wszystko przed nami jeszcze porzadnie dadza nam znac o sobie nasze malenstwa. Pozdrawiam
 
Ja juz się nie mogę doczekać, a ciągle u mnie cisza. Boli mni co prawda coś czasami, ale nie wiem, czy to właśnie to
 
Martusia witam po przerwie :) i życzę miłej lekturki ;)
Puma ja właśnie dzisiaj zaczęłam mieć takie kopniaczki jak Ty piszesz, że aż jakby mnie podrywało :) już się troszkę martwiłam, a raczej zastanawiałam czy to normalne ??? Cieszę się że nie tylko ja tak mam :) i też mam nadzieję że dzidzi sobie w brzuszku pobryka a jak się urodzi to będzie spokojniejsze ;D
Bunia oj mogą nam dać i to PORZĄDNIE ;) no a od 7 miesiąca będziemy musiały codziennie "sprawdzać" czy dzidziuś kopie, bo to bardzo ważne... tak więc jeszcze troszkę mamy czasu na porządniejsze kopniaczki ;) ;) ;)
Sylwuś tak się zastanawiam, bo ja nie wiem czy powinno boleć ??? Może to naciągające się mięśnie, bo ruchy i kopniaczki są przyjemne... i życzę Ci kochana aby takie były :)

Pozdrawiam serdecznie i przesyłam buziaki :-*
 
Moje już kilka razy potraktowało mnie serią kopniaczków, zazwyczaj nad ranem jak probuję położyć się na brzuchu. Raz udało się kopniaczki poczuć tatusiowi- teraz cały czas mężulek oczekuje następnych sygnałów od córuni. A ona bryka jak tata do pracy wychodzi.
Dodeczka, oby małe były spokojniejsze po urodzeniu niż w brzuszkach bo nie pośpimy sobie nocami.
Pozdrawiam i życzę jak najwięcej kopniaczków (sobie też ;))
 
cześć wszystkim,
mnie się jutro zaczyna 19 tc, i czuję od jakiegoś czasu tylko jak mi się coś przelewa...takie bulgotanie, nawet nie wiem jak to określić. wiem że coś sie dzieje i już. ale nie mogę się doczekac takiego "zdrowego" kopniaka (chyba jedyny, o który sama się proszę ;D). Powiedzcie prosze kiedy Wy poczułyście kopniaczki?
 
Wczoraj tez czulam bol brzucha,ale mysle ze to dlatego,ze wstrzymalam gazy,bo dzisiaj jest ok,ale coraz ciezej sie schylac.
Gorace buziaczki
 
Z tymi gazami to i ja mam problem i czesto przez to mnie boli brzuch, aco do schylania sie to racja ja tez zaczynam to odczuwac, ale trzeba sie przyzwyczajic :)
 
reklama
Do góry