reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Ruchy maluszka

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Połówkowe to są prenatalne , na nich lekarz może Ci powiedzieć czy dziecko nie ma np zespołu downa , i innych wad ,których nie zobaczy ginekolog prowadzący , no chyba że Twój lekarz również takie badania wykonuje

reklama
Rozwiązania
0
Połówkowe to są prenatalne , na nich lekarz może Ci powiedzieć czy dziecko nie ma np zespołu downa , i innych wad ,których nie zobaczy ginekolog prowadzący , no chyba że Twój lekarz również takie badania wykonuje
Tak ale obowiązkowe nie są. Jeśli chcesz to idziesz

karolinakychy

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Witam przyszłe mamusie. Obecnie jestem w 21 TC. Nie czuję ruchów jakieś coś delikatne czuję ale raczej znajome mówiły że w tym czasie czuły już kopniaki. Bardzo się boje bo poprzednia ciążę miałam obumarłą. W którym tygodniu poczuliście ruchy? Według USG termin mam na 27.11 a jak to jest u Was? I skąd jesteście? Może jest ktoś z okolic
I jak tam? Czujesz już bulgotanie?

Rozwiązania
0
I jak tam? Czujesz już bulgotanie?
No niby coś tam Bulgota ale nie wiem czy to TO. Byłam 3 dni temu u lekarza. Było wszystko ok. Dzidzia się zaczynała wiercić z czasem. Jestem spokojniejsza pani doktor powiedziała że od ok 22 tygodnia mogę coś dopiero poczuć więc jestem spokojna. Poza tym jestem mega szczęśliwa szyjka macicy jest ok i łożysko na swoim miejscu w dodatku odstawiam duphaston . A jak tam Twój brzusio?

karolinakychy

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
No niby coś tam Bulgota ale nie wiem czy to TO. Byłam 3 dni temu u lekarza. Było wszystko ok. Dzidzia się zaczynała wiercić z czasem. Jestem spokojniejsza pani doktor powiedziała że od ok 22 tygodnia mogę coś dopiero poczuć więc jestem spokojna. Poza tym jestem mega szczęśliwa szyjka macicy jest ok i łożysko na swoim miejscu w dodatku odstawiam duphaston . A jak tam Twój brzusio?
No ja jestem w 23 tyg i dopiero zaczynam czuć ruchy dziwne uczucie, czasami mnie nawet przeraża jak akurat widzę i czuje kopniaki jednocześnie

Rozwiązania
0
No ja jestem w 23 tyg i dopiero zaczynam czuć ruchy dziwne uczucie, czasami mnie nawet przeraża jak akurat widzę i czuje kopniaki jednocześnie
Ja ostatnio rozmawiałam z mamą. Mówiła że to super uczucie a ja stwierdziłam że będę się czuć jakby mi miał jakiś kosmita z brzucha wyskoczyć bo się ,,obcych" naogladalam.

Rozwiązania
0
Witam przyszłe mamusie. Obecnie jestem w 21 TC. Nie czuję ruchów jakieś coś delikatne czuję ale raczej znajome mówiły że w tym czasie czuły już kopniaki. Bardzo się boje bo poprzednia ciążę miałam obumarłą. W którym tygodniu poczuliście ruchy? Według USG termin mam na 27.11 a jak to jest u Was? I skąd jesteście? Może jest ktoś z okolic
Kochana daj sobie jeszcze tydzień. Ja jestem w drugiej ciąży i tak na dobre zaczęłam czuć 23 tc teraz mam 25 i dostaje takie kopniaki, że ledwo chodzę ;)

reklama
Rozwiązania
0
Kochana daj sobie jeszcze tydzień. Ja jestem w drugiej ciąży i tak na dobre zaczęłam czuć 23 tc teraz mam 25 i dostaje takie kopniaki, że ledwo chodzę ;)
Jest 23tc+2 dni wydaje mi się że wczoraj młody dawał znaki, dzisiaj też coś podobnego czułam.... Mam cichą nadzieję że to nie jakieś moje flaki

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry