reklama

Ruchy maluszka

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2008' rozpoczęty przez aqua1-23, 19 Luty 2008.

1. aqua1-23

aqua1-23 Mama Marcowa 06` Wrześniowe mamy'08

Podejrzewam, że ten wątek zakładam troche zawcześnie - napewno później się przyda :tak:

A założyłam go ponieważ wczoraj w nocy leżałam sobie w łóżku Kubas spał leciała cicho muzyczka ja w pełnym relaksie marzyłam o chałpinie i poczułam tego mojego malucha :szok: :tak: - nie mam pojęcia czy to już wogóle możliwe :dry: no ale z drugiej strony wiem jak to jest jak się czuje dzidziola - poczyłam takie delikatne muśnięcie z lewej strony :tak: uczucie przeboskie

może młode fikało i tak się rozfikało, żę je poczułam :confused::baffled::tak:

2. tampeza

tampeza Wrześniowe mamy'08

Gratulacje aqua, rzeczywiscie wczesnie. Ja nastawiam sie za jakis miesiac, moze troszke pozniej

3. reklama
  4. kicia76

kicia76 Wrześniowe mamy'08

Polka zaczela miziac w 16 tygodniu a podobno drugie czuje sie wczesniej:-).Wiec gratki , motylka masz w brzusiu.

5. ewa_ll

ewa_ll Mama Julci i Oleńki-:)

aqua- gratulację!!! ja julcie poczułam dopiero po 20 tygodniu, ale liczę, żę michałek wcześniej da o sobie znać:-D

6. fiolet26

fiolet26 Wrześniowe mamy'08

Aqua to super -gratuluje!!! :-) Wyobrazam sobie jakie musi to byc wspaniale uczucie :tak::tak::tak:

Pozdrawiam cieplutko!!!!

7. aqua1-23

aqua1-23 Mama Marcowa 06` Wrześniowe mamy'08

Dziękuje za gratulacje - Wam życze tego samego jak najszybciej
    Kube też poczułam późno - chyba też po 20 tygodniu - dlatego wczoraj byłam taka zdziwiona

8. mako

mako mama listopadowa 2007

Ja czułam Wojtusia w 15 tyg.... ale to było cudowne,, :) mały ma 3 miesiące.... a już bym mogła znowu:sorry2: :-D

fajnie macie, że następne już..... :)
    pozdrawiam

9. Ida

Ida Mama dwóch dam

Tego juz nie moge sie doczekac.....:-)

10. reklama
  11. Klajo

Klajo Wrześniowe mamy'08

Zastanawiam się, jak to jest czuć ruchu maluszka...

Aga -super...:tak:

12. matylda111

matylda111 lipiec'00, wrzesień'08

aqua serdecznie gratuluję
    Ja Mateuszka poczułam około 18 tygodnia.
    Sama już nie mogę się doczekać kiedy znów w moim brzusiu ta mała Kruszynka zacznie fikać.
    DLA TAKIEJ CHWILI WARTO BYĆ W CIĄŻY

Poleć forum