reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

reklama
Te symptomy są normalne teraz. Wystarczy spojrzeć na nasze suwaczki i wszystko jasne ;-) Dziwne to byłoby, gdyby ich nie było. Każda z nas musi być już przygotowana, że to może być w każdym momencie. Mój maluch tez jakiś czas temu się uspokoił i już myślałam, że przyszedł na niego czas, a tymczasem on się rozmyślił i znowu daje czadu.
 
Dziewczyny a macie ruchy bolesne??? Bo jak Fifi sie czasem przeciagnie to koniec..Położne uspokajają, lekarze też ale wole wiedziec, że i u Was tak jest..
 
Mój ostatnio mniej się rusza niż zwykle,czasami go budzę bo banie mam,a czasami jak hula to mam dość,różnie to z nim bywa.Ale jeśli chodzi o to czy boli to TAK czasami zaboli przy ostrzejszym hulaniu :)
 
Dziewczyny a macie ruchy bolesne??? Bo jak Fifi sie czasem przeciagnie to koniec..Położne uspokajają, lekarze też ale wole wiedziec, że i u Was tak jest..
Moj tez przez jakis czas byl spokojniejszy ale teraz jak przysadzi to dostaje wytrzeszczu.-)Mnie tez bardzo boli, przywaznie jak kopie mnie po trzustce:-DA jak sie wyciaga to szkoda gadac:tak:
 
Dziewczyny a macie ruchy bolesne??? Bo jak Fifi sie czasem przeciagnie to koniec..Położne uspokajają, lekarze też ale wole wiedziec, że i u Was tak jest..

Jasne :) Franek jak zasypia (chyba ;)) to wypina tyłek czy co on tam ma. Skóra się okropnie naciąga i wtedy boli. Zresztą teraz prawie każdy jego ruch boli, bo już wielki jest, a brzuch się nie powiększył w obwodzie od paru tygodni.
W ogóle brzuch mam już tak naciągnięty, że mi żyłki widać - mogę sobie układ krwionośny rozrysować ;)
 
Bodzinka po 1 to dobrze, że juz jesteś , bo sie martwiłyśmy.
Po drugie mnie też boli czasem jak sie rusza. Pisałam juz o tym. Po prostu mięśnie nie są w stanie się juz tak rozciągać.
 
reklama
a mnie nic nie boli.tylko czasem kości łonowe jak mocniej brzuch pofaluje i mi głowę wciśnie.ale mój naprawdę mało się rusza,czasem wypnie się i tyle.i to nie ,ze pod koneic ciąży po prostu tak ma mały śpioch
 
Do góry