reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

Nagrałam trzy minutowy filmik lepszy od tam tego. Spróbuję wstawić jak zgram.
Mój syn siedzi z prawej strony i jak leżę na tej stronie to czuję jakby mi jakas wielka dżdżownica przechodziła na tyle mocno ,że zrywam siez lekkim okrzykiem. Ktoś by zgłupiał jakby nie wiedział o co chodzi.
 
reklama
Moja córcia była bardzo grzeczna w okresie prenatalnym. Wcześniej słyszałam tylko takie bulgotanie, przelewanie wody. Dopiero w piątym miesiący kopnęła Mnie tak porządnie, że aż się wystraszyłam. Ale po tym byłam zachwycona to jest takie fajne uczucie, że się nie da opisać. W sumie trzy razy Mnie tak kopnęła - mało, ale co mogłam zrobić. Najgorsze było tylko to, jak miałam ucisk na rzebra.
 
Stwierdzam, że mój synek będzie albo księdzem albo organistą, a już ministrantem na pewno. Już pisałam, że w kościele podczas mszy bryka na całego. Myślałam, że to kwestia tej pory dnia, bo z reguły chodzę zawsze o tej samej porze. Ale jednak nie. Wczoraj wieczorem na mszy też dał mi popalić. Może to te organy tak na niego działają? Jakiś muzykalny będzie? ;)

Ja na swojego już teraz mówię Franko Muzykant ;) Jak tylko słyszy jakieś dźwięki, to o spaniu i siedzeniu grzecznie nie ma mowy. Cierpi na tym mój pęcherz i żebra... Najgorsze, że Młody jeszcze nie za bardzo odróżnia muzykę od dźwięków odkurzacza i miksera - więc przy robieniu placka mam dyskotekę w brzuchu :)
Ale nie ma się co dziwić - słuch to teraz najostrzejszy zmysł maluchów. I podobno w 8 miesiącu mają najwięcej kubków smakowych w życiu :)
 
Nagrałam trzy minutowy filmik lepszy od tam tego. Spróbuję wstawić jak zgram.
Mój syn siedzi z prawej strony i jak leżę na tej stronie to czuję jakby mi jakas wielka dżdżownica przechodziła na tyle mocno ,że zrywam siez lekkim okrzykiem. Ktoś by zgłupiał jakby nie wiedział o co chodzi.

Chętnie bym pooglądała,a gdzie będziesz wrzucać foto tu czy na zamkniętym?
Bo tam nie mam dostępu jeszcze... :D
 
No daje czadu maluch :)
A ja w nocy tak oberwałam w watrobe, e aż mnie obudził. myślałam, że nie zasne. I mam wrażenie, wielkiego węza w brzzuchu tak faluje i sie kręci...Uwielbiam jak sie budze i chwile potem czuje wypychanie...
 
reklama
Do góry