reklama

Ruchy maluszkow

Temat na forum 'Archiwum mam styczniowych'11' rozpoczęty przez weronika87, 14 Lipiec 2010.

1. weronika87

weronika87 Fanka BB :)

PISZCIE w ktorym tygodniu i jakie towarzysza przy tym odczucia..ciekawe ktora pierwsza STYCZNIOWKA poczuje maluszka:)

2. mona-zalew

mona-zalew Aktywna w BB

Ja już odczuwam najbardziej na wieczór jak się położę takie delikatne głaskanie od srodka
    poczułam maluszka w 13 tyg 5 dni bardzo wcześnie ale w poprzednich ciązach też dość wcześnie czułam ruchy

u mnie to dziwne bo brzucha nie mam jeszcze a coś się już rusza

3. reklama
  4. weronika87

weronika87 Fanka BB :)

No fajnie maja te mamusie co juz sa mamusiami i wiedza czego sie spodziewac...ciekawe jak to bedzie za 1 razem:)

5. mona-zalew

mona-zalew Aktywna w BB

Ja za 1 razem tak w 17-18 poczułam ale dopiero po 2 tyg stwierdziłam że to były ruchy bobka

6. moniaivoy

moniaivoy Fanka BB :)

A ja jeszcze nie czuję, nie mam pojęcia nawet jak to odczucie:) Czasami czuję taki troszkę napięty brzuch, ale nie wiem czy to, o to chodzi?

7. karlita

karlita Fanka BB :)

przy pierwszej ciąż pierwsze ruchy poczułam w 19stym tygodniu :)

takie głaskanie od środka :) a później niezłe kopniaki ;)

monia napięty brzuch to nie ruchy dzidziusia ;)
    będziesz wiedziała zobaczysz :)

8. mona-zalew

mona-zalew Aktywna w BB

Napięty brzuch to raczej napinająca się macica
    a ruchy zobaczysz poczujesz i bedziesz wiedziała że to "to"

a potem to takie kopniaki że jak palnie w pełen pęcherz to mozna się posikać albo jak w płuca to ciężko oddychać
    mnie córy nie raz w nocy budziły

9. moniaivoy

moniaivoy Fanka BB :)

No, to będę musiała jeszcze trochę poczekać, ale nie mogę się już doczekać:) Nie mogę się doczekać, aż będzie mi widać już większy brzuszek:) Spać w nocy, to już czasami nie mogę, ale głownie przez to, że ciągle chce mi się sikać.

10. reklama
  11. aga_bb2

aga_bb2 Fanka BB :)

ja konczylam studia w ciazy, i raz na zajeciach maly tak nagle i mocno mnie kopnął, że podskoczyłam na krześle. Prowadzący przerwał wykład i pytał czy wszystko w porządku...:)

12. damqelle

damqelle Fanka BB :)

Ja odczuwam ruchy jakoś od tygodnia. To takie bulkanie w dole brzucha, jakby się coś obracało. teraz są już dużo wyraźniejsze i strasznie mnie cieszą - bo wiem wtedy że maluszek jest ze mną. Jak czasem kichnę (co mi się ostatnio często zdarza) to nagle się bardziej porusza widocznie przestraszony. fajnie - nie mogę się doczekać aż będzie się rozbijał łokciami :)

Poleć forum