reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Maluszków

Dziewczyny, ja przez całą ciążę a jestem juz w 39 tyg. miałam robione tylko raz ktg i to przy wizycie na izbie przyjęć w szpitalu. Lekarz prowadzący nic takiego nie robił też tylko się pytał o ruchy...czy czuję i jak często występują.
 
reklama
Ja w ogole nie mialam jeszcze ktg.Na szczescie maluszek jest dosc aktywny,a poza tym mam bebe sounds i sama podlsu****e serduszka synka:-D :tak:
 
Ale numer.To nia wykropkowalam ten wyraz powyzej...:szok: :-D

Tak się robi automatycznie - cenzura :-D . A przez jakiś czas jeśli się nie mylę, to zmieniało ten wykropkowany fragment na "krasnale" i dopiero było trudno przeczytać i zrozumieć niektóre słowa:-D :-D :-D . Chyba już się z tego wycofali (na szczęście)
 
A moj mały jakby trochę mniej aktywny się zrobiła...leniuszek zaczyna mi rosnać w brzuchu:-D:laugh2: dziś na ktg i usg znowu, wiec zobaczymy co i jak!! Oby wieści były prorocze..:tak::tak:
 
Jak widać dochodzi godzina trzecia w nocy i moja Mała jak co noc o tej samej porze kończy swoje nocne harce. :eek: Dzieki temu mogę spokojnie spróbować zasnąć. Od jakiegoś czasu Mała nie zmienia już pozycji, ale jest coraz silniejsza i coraz mocniej odpycha się nóżkami. To czasami nawet boli, nie mówiąc już o ucisku na pęcherz :sick: Odczuwacie coś podobnego?
 
Jasne! Dla mnie najbardziej nieprzyjemne jest, jak niuniek naciska (chyba rączką) w dół, na okolice szyjki:baffled: , ew. jak ustawi się tak, że leży pod żebrami. Na szczęście nie jest nerwowy i te ruchy są dość spokojne (choć wcale nie takie lekkie):dry:
 
reklama
ja codziennie dostaje kopy po zebrach, jego ruchy sa czasem delikatne ale z reguły bardzo gwałtownie sie tam "rzuca"... do tego mam wrazenie jakby mnie gryzł w pęcherz i w nerwy albo jakies scięgna, bo az mi sie czasem nogi uginają, tak jakby mnie skurcz w pachwinie łapał. a wczoraj tak dostalam w pcherz ze jeszcze dobrą godzine bolało. wypycha sie przeokrutnie.
jemu ciasno ,mi niewygodnie, wyszedłby i zrobił nam obojgu wielką przysługe, prawda????
 
Do góry