reklama

Ruchy naszych dzieciaczków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2011' rozpoczęty przez jaskółka, 16 Marzec 2011.

1. jaskółka

jaskółka Fanka BB :)

Z racji tego,że widzę temat podejmowany jest mocno postanowiłam założyć osobny wątek.
    Może moderatorki przeniosą posty z innego tematu tutaj?
    Jak to jest z tymi ruchami? Mocno czujecie już koniaczki?
    Ja pierwsze ruchy poczułam koło 17tygodnia. Teraz już są dość silne. Moje maleństwo daje o sobie znać w nocy lub z rana. W dzień raczej Go jeszcze nie odczuwam, chyba dlatego żę jestem aktywna, dużo się ruszam. Są dni kiedy młode siedzi spokojnie i nic nie czuję.
    Jak to jest u Was?
    Pozdrawiam:-).

2. beatka_r

beatka_r Zaciekawiona BB

Ja pierwsze ruchy poczułam w 15-16 tygodniu pewnie dlatego że jestem szczupła a to moja pierwsza ciąża. Teraz jestem w 21 tydodniu a dzidzia daje znak o sobie co kilka godzin :tak:a jak odsłonie bluzkę to widzę jak mi się porusza brzuch nie spodziewałam się że stanie się to tak szybko:szok:

3. reklama
  4. Gabinia

Gabinia robaczki mamusi

a ja nic nie czuję :baffled::baffled::baffled::baffled:
    mimo ze to moja 4 ciąża :no::no::no:
    nawet na usg nie widać zbytnio ze sie rusza tylko raczkami i nózkami - zaczynam sie martwić :-:)-:)-(

5. Karolinkaz

Karolinkaz Ten dzień już niedługo!:)

Ja pierwsze ruchy czułam w 17 tygodniu i czułam je co chwilę, teraz maluszek się uspokoił i jak czuję raz dziennie to jest dobrze.

6. Marcelinaa

Marcelinaa Fanka BB :)

ja tak jak Megmarion:-)

7. Monila

Monila Aniołkowa Mama KArolka

ja zaczęłam czuć pierwsze ruchy dokładnie tydzień temu:-)

8. jaskółka

Ja napisałam 17tydzień, ponieważ w 15-16 nie byłam w 100% pewna , czy to flaczki czy dziecko. Od 17 nie miałam już wątpliwości.
    Oho, młode fika :-D
    Gabina, nie martw się. Twoje dziecko zapewne należy do leniuszków :-D
    Lekarz na wizycie rozwieje Twoje wątpliwości. To dopiero 17ty tydzień :) Poza tym młode lubią baraszkować , kiedy my śpimy.

9. cokies

cokies Fanka BB :)

ja pierwsze odczucia miałam miedzy 12 a 13 tygodniem były to raczej przelewania a od 16 tygodnia nieśmiałe puknięcia delikatne muśnięcia ale nie często od 18 tyg czyje juz intensywniej jakby mi świdrował w brzuszku są dłuższe i najczęsciej wieczorem i tez rano oraz jak siedze to tez kopnie bo moze jest mu nie wygodnie

10. reklama
  11. jaskółka

Cokies 12-13tydz? To flaczki, przecież dziecko jest wtedy takie malutkie,że nie możliwe abyś je wtedy już czuła :-)

12. sylvi.b

sylvi.b Fanka BB :)

ja pierwsze pewne ruchy poczułam w 17tyg 5dni od tego czasu są regularne i wyczuwalne tak 3-4 razy na dzień
    Gabina za niedługo napewno poczujesz ruchy, ja też się martwiłam aż w końcu przyszedł ten dzień:tak:

Poleć forum