reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych dzieciaczków

:szok:
a myślałam, że mój jest ruchliwy...

A odczuwacie takie jakby 'otrzepywanie się' ? Wczoraj i dziś rano parę razy mój mały tak szybko otrzepywał się - energiczne ruchy(jak zmoczony pies:dry:) ...

Już kiedyś miałam zadać to samo pytanie. Ja te ruchy wyczuwam jakby drgawki synka, normalnie w pare sekund brzuch jak galareta mi się zatrzęsie - czytałam dzisiaj o tym, podobno to normalne i nie ma się czym stresowac :tak:
Jak się nie pokoisz to poczytaj "drgawki płodu" w google wpisz :)
 
reklama
ja też odczuwam te dziwne ruchy - takie trzepotanie - mnie to jakoś nie niepokoiło takie śmieszne dosyć. ten filmik to fakt masakra a myślałam że moja ruchliwa :-)
a wiecie co wczoraj i dzisiaj czułam? takie mrowienie jakby i łaskotanie u samej góry brzucha między piersiami - mam wrażenie że malusia sobie paluszkami u stóp rusza - czy to możliwe??
 
spróbuje później dodać filmik jak moja mała troszkę daje czadu :tak: bo teraz to uciekam do szpitala na badania ;-)
 
Moja Córa, ostatnio non stop się rusza. Oczywiście ma przerwy. A najbardziej lubi mnie kopać po żebrach.
 
Moj maly nalezy do tych spokojniejszych. Nie zdazylo mi sie zeby kopniak bolal, a teraz pod koniec to sie raczej prezy i wypina niz kopie. Czasem jak jest dluzsza przerwa to stukam po brzuchu bo sie boje czy wszystko ok i zwykle maly mi odpowiada :) ciekawe jaki bedzie mial temperament po urodzeniu :)
 
Moj maly nalezy do tych spokojniejszych. Nie zdazylo mi sie zeby kopniak bolal, a teraz pod koniec to sie raczej prezy i wypina niz kopie. Czasem jak jest dluzsza przerwa to stukam po brzuchu bo sie boje czy wszystko ok i zwykle maly mi odpowiada :) ciekawe jaki bedzie mial temperament po urodzeniu :)


u mnie bardzo podobnie, tylko ze synek na pukania nie reaguje, tylko na jedzenie...he he lakomczuszek maly...
 
reklama
U mnie mega ruchy zazwyczaj wieczorem, caly brzuch lata, przez caly dzien tez ale troche mniejsze. Za to w nocy mlody grzecznie spi i czasem musze sie po brzuchu poglaskac, zeby sie odezwal, bo zaczynam sie martwic. Spi ze mna do rana i budzi sie na sniadanie. Bylo by bosko, gdyby mu tak zostalo po urodzeniu :-)

edit. a w szyjke to czasem tak naparza, ze mam wrazenie, ze ze...m sie z bolu!:baffled:
 
reklama
Do góry