reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych dzieciaczków

asiacur moja mała ma bardzo różne dni.
Bywają dni, kiedy wydaje mi się, że nie mam chwili bez wiercenia, myślę sobie nawet "kiedy ty śpisz brzdącu". Dziś natomiast mam względny spokój. Czasem tylko się przeciągnie, zmieni boczek.
Dopóki coś czuję to się nie martwię. Dobra i czkawka.
 
reklama
asiacur Zgadam sie z Nikos ! U mnie też różnie bywa z ruchami ! Czasem jest aktywny że aż sama się dziwie co on tam wyrabia a czasami jest bardzo spokojny i ma delikatne ruchy! Czytałam o tym i podobno normalna rzecz :tak: Nie stresuj się ! :)
 
wow- ale mega ruchy tektoniczne w tym brzuchu- mój arbuzek tylko czasami podskoczy no i czuć go jak się dłoń przyłoży, taki spokojny ten mój synuś:D
 
:szok:
a myślałam, że mój jest ruchliwy...

A odczuwacie takie jakby 'otrzepywanie się' ? Wczoraj i dziś rano parę razy mój mały tak szybko otrzepywał się - energiczne ruchy(jak zmoczony pies:dry:) ...
 
Oglądałam ten filmik :tak: nieźle daje czadu :szok: obcy jak nic :-D :-D Moja Agatka też daję czadu ale nie aż tak. wcześniej dawała bardziej teraz już nie ma na to miejsca. wypina swoją pupcie :-D ale czasami już odróżniam czy to kolanko czy rączka :tak: ostatnio wsadziła mi rączkę w pępek i nie chciała się ruszyć. a ona tak mocno napinała mi skórę że aż wyczuwałam paluszki w pięści :tak:
 
reklama
Do góry