reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Naszych Maleństw

Bo wydaje mi się, że jak sie leży na plecach to macica nie dotyka tak ściany brzucha i wtedy trudniej coś poczuć..
A ja też tak czasem wyczekuje i nic, to tylko jak sie nie spodziewam:)
 
reklama
ej wiem ze to jeszcze nie dzidzi, ale wyobrazcie sobie ze wczoraj jak siedzialam w barze poczulam takby ktos mi po skora w brzuchu jechal w szerz az do boku a pozniej wrocilo kawalek i przestalo. Dziwnie tak, moze to akurat bylo to? jakby sie mocno przykleilo do macicy moze moznaby juz poczuc?
 
Niesmiało się dopisuję. Dzis znów czuję pukanie, ale tylko wtedy gdy siedzę z podkurczonymi nogami i brzuch mam taki ściśnięty lekko. No ale coś czuję i tego ukryś się nie da. Za kazdym razem mniej więcej w tym samym miejscu wiec obstawiam dzidziola :)
 
Ja jak leżę na płasko to nigdy nie czuje, ale jak siedzę i nogi mam na pufku to właśnie wtedy się dzidzia odzywa..już raczej z niczym tego nie pomylę.. albo jak leżę w łóżku na boku z nogami podkurczonymi to też czułam... fajnie mi z tym uczuciem :-D
 
Corin a więc jednak to dzidzius super!1 bardzo sie ciesze:)
dodi_misia my to juz obie mamy pewnosc ze to dzidziol. codziennie popołudniem późniejszym sie do mnie dobija:)
em_ka ja ta ci życze kochana, zebys poczuła malucha jak najszybciej, to niezapomniane i kto wiem moze to akutra juz TO:)
 
U mnie też na pewno dzidziuś daje znać. Wczoraj i dziś to juz całkiem wyraźne. Nie da się pomylić z niczym innym. dziś aż 4 razy mi popukało. Super.
 
A ja wczoraj wieczorem masowałam brzucho oliwką, i tak czekam i czekam i gadam do brzucha i proszę i pukam, nawet kaszlałam,żeby dzidzi obudzić, ale nic... obraziłam się na brzuch i położylam się spać.. No i małe chyba się przejęło, że mama obrażona bo jak leżałam to odpukało!

Wtedy miałam wyrzuty sumienia, że może sobie smacznie spał dzidź a ja taka natretna matka i go obudziłam... :zawstydzona/y:
Ale i tak byłam szczęśliwa, że był odzew :-)
 
reklama
Ja też potwierdzam. Codziennie popołudniu czuje smyranko ;) Wczoraj spotkałam sie z koleżankami i mowie im, że juz czuję ruchy i ze w szoku jestem że tak wcześniej, a jedna z nich mi na to , że w drugiej ciąży czuła ruchy w 13 tygodniu, więc ja w 3 możliwe ze już... Sprawa indywidualna :D
 
Do góry