reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych Maleństw

reklama
Mój synuś też był wczoraj wyjątkowo aktywny. Nie dawał mi chwili spokoju, rozpychał się, przeciągał i wyjątkowo mocno uwydatniał swoje wszystkie części ciała. Myślę że jednak pogoda ma wpływ na nasze dzieciątka. Już któryś raz się zdarza że kilka dziewczyn w tym samym czasie pisze że dzieci są mało aktywne, albo wręcz odwrotnie. Widocznie wczoraj był taki dzień gdy były bardziej aktywne. Chociaż ja też się zawsze zastanawiam czy to dobrze, bo mojej bratowej synuś tak się wyjątkowo mocno kręcił kilka godzin przed porodem! I to mnie zawsze przeraża.
 
Mi tez sie wydaje ze dzieciaki bardziej aktywne sa teraz bo juz im bardzo niewygodnie w tym ciasnym brzuszku:tak:
Wczoraj z M obserwowalismy brzuszek i nagle M krzyknal az prawie z zaskoczenia, dotknelam i ja miejsce po prawej stronie i okazalo sie ze Maly ma tam raczke, przez skore delikatnie bylo czuc male paluszki, wiem moze to nie do uwierzenia ale naprawde czulismy malutenka raczke!:happy2::happy2::happy2:
 
A ja wczoraj wylądowałam w nocy na IP :-p Mały ruszał się coraz mocniej, do tego doszły ciągnące bóle w podbrzuszu i już też się zastanawiałam czy on się nie szykuje do wyjścia :-p Ale jeszcze nie :-)
Pytałam położnej czy powinno się przyjechać w takim przypadku czy to nadgorliwość z mojej strony i powiedziała, ze dobrze, że przyjechałam bo powinno to się sprawdzić ( oczywiście jeśli te ruchy sa nagle zupełnie inne i wcześniej o tej porze się nie powtarzały takie, są gwałtowne, etc ).
 
Moje dzieciatko tez sie stalo o wiele bardziej aktywne i jest malym kopaczkiem ;) chce tylko dodac ze niema do 30tyg ja wcale nie czulam ruchow dziecka a teraz maly odpracowuje z nawiazka ;) a wczoraj to juz szalal na maksa szczegolnie na tych zajeciach szkoly rodzenia ;)
 
Exotic cos w tym musi byc bo moj Synek na zajeciach szkoly rodzenia tez jest zawsze wyjatkowo aktywny, czuja Dzieciaki ze sie o nich mowi:-)


Bardzo mozliwe Agnes, a moze tak dziala nasz mozg ktory sie wtedy koncentruje an dziecku bo o nim mowa i to wlasnie tak dziala;) hihi ale smiesznie podskakiwal i kopal, najgorzej ze 2 godziny na krzesle sie siedzialo i mialam ochote wyjac sobie zebra bo tak uciskaly mnie a mlody jeszcze jakby tam sobie z nich galaz zrobil i na nich wisial hehe :) takie uczucie mialam ;)
 
Ojj ja tez nie lubie tego uczucia gdy mam wrazenie ze Maly az mi pod zebra wchodzi,takie malo komfortowe uczucie;) spojrzalam dzis na suwaczek Malej.di i do mnie pasuje ten opis o co chwila zmieniajacym sie ksztalcie brzuchola, raz jest okragly, raz spiczasty, a to nozka/raczka wychodzi z ktorejs strony, czasem to az kwadratowy brzuch mam:errr: :-D:-D
 
Mój maluch ma właśnie czkawkę. Ale trochę się przeraziłam bo czuję ją wysoko pod żebrami!!!! A zawsze czułam nisko! Mam nadzieję że się nie przekręcił. Trochę mi się dziwne to wydaje bo ostatnio właśnie pod żebrami czuje największe wypychanie, ale raczej jakiejś twardej części. Na główkę wydaje mi się za twarde. No już sama nie wiem. A wizyta u lekarza dopiero we wtorek.
 
reklama
Marcia331- ja czkawke tez zawsze nisko bardzo czuje wiec troszke dziwne moze faktycznie mlody zmienil pozycje ale nei przejmuj sie tym narazie poczekaj do wtorku, chociaz ja ostatnio tez mam wrazenie ze w poprzek mam malucha, dowiem sie w poniedzialek u poloznej ;)
 
Do góry