reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych Maleństw

A u mnie wreszcie dzidzius sie obudzil.Po anginie nie czulam przez 3 tyg ruchow.No czasem jakies smyrniecie .A od wczoraj znow czuje wyraznie jak sie tam pyrga:-)I to kilka razy na dzien .A wczoraj kupilam Luizce kwasne jojo i tak mi posmakowalo ze sama zaczelam jesc .No i zaczelo sie pyrgac .Do tej pory tylko slodziutkie jadlam.Wprowadzilam zmiane i efekt od razu byl:-)A dzis to juz z 5 razy poczulam.No w koncu zaraz 19 tydz sie zacznie.
 
reklama
Ja czuję moje małe już od jakichś dwóch tyg., ale czasem robi sobie dłuższą przerwę, co mnie oczywiście stresuje jak diabli :szok:.

A więc 16/17 tydzień.
 
U mnie już prawie prawie czuć przez skórę :) Jeszcze tydzień i powinny dojść kopniaki do ręki ;)

Dziś było śmiesznie, bo Frankowi udało się pierwszy raz w życiu zrobić siku, siedząc na nakładce na toalecie. Oczywiście były brawa i fanfary, a Młodsze Rodzeństwo z wrażenia fiknęło ze cztery koziołki, aż musiałam usiąść ;)
 
Gratuluje mamusiom, które już czują regularnie ruchy, ja to w sobotę poczułam jakieś smyranie i śmiem przypuszczać, że to może być już TO, póki co się nie powtórzyło, więc cierpliwie czekam na coś konkretnego, regularnego ;-)
.
 
ja dziś chyba poczułam pierwsze kopnięcia siedząc w autobusie ^^ takie 3 delikatne, takie jakby małe bąbelki pękały... a potem jeszcze jedno takie wyrazniejsze uderzenie od srodka , w sumie nie mam stu procent pewności że to dzidzia, ale intuicja mi podpowiada że to już to ;)
 
ja sie zastanawiam- bo w 1ciazy w16tyg czulam kopniaki w14 smyrniecia,ateraz tylko smyranie co kilka dni....aniby w 2ciazy wczesniej sie czuje...
 
Ja oficjalnie wczoraj po raz pierwszy poczułam kopniaki.Dostałam takie 3 mocne z lewej strony:-D
Wcześniej czułam jakieś bulgotania,ale nie wiem czy to była dzidzia czy jelita z moimi gazami:sorry:
 
reklama
Do góry