reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluszków

Ja tez ,ja tez ! Czuje na raz i na gorze i na dole. I tez sie zastanawiam czy to mozliwe ,ze moj Nikus juz taki duzy jest.....

W sumie te obliczenia co do przecietnych wymiarow dzidziusia w danym tygodniu ciazy sa podawane tylko od pupki do glowy. A moze czasem sobie jakos prostuje nozki ?? Albo rozciaga raczki ?

Uwielbiam wszystkie jego ruchy. Tak dobrze,jest wiedziec ,ze moj malutki jest caly ,silny i zdrowy.
 
reklama
oj fajniutkie to uczucie jak bobas rozrabia w brzuchu :) Moj sie wlasnie rozkreca wieczorowo - jak zwykle ok. 23ciej :) czy on tam ma zegarek?? :)
 
Z tego co czytałam nasze dzidziołki mogą już mieć ok. 30 - 33 cm wzrostu ;) to całkiem sporo :) ciekawe ile będą mierzyć przy porodzie i czy ciuszki w rozmiarze 56 nie okażą sie za małe ;D
 
Kaju Maju ja też mam takie trzęsawki aż zastanawiałam się czy to dzidza czy moje flaczki
generalnie częściej odczuwam te trzęsienia niż zwykłe uderzenia a mój mały znów jest nisko bo czuje go na samym dole brzucha
 
Mój Oliwier chyba tak bał sie szpitala,że doslownie tylko zdarzaly sie momenty kiedy sie nie wiercił...non stop fikał i robil akrobacje,brzuszek non stop mi skakał! Na pomiarach tętna tak sie "awanturował",że cięzko go było posłuchać ;) No i panie połozne stwierdzily że nad wyraz aktywna dzidzia bo czasem tętno mu dochodzilo do 160 uderzeń... :)Poza tym napewno denerwowały go te skurcze macicy,ma juz głowke w kanale rodnym więc rąsie i nóżie rozwala po całym brzuszku ;D
 
KA milka - mamy ta sama date ! :)

Ciekawe co to jest to trzesienie sie ?

Czytalam ,ze malenstwa w brzuszku maja czasem czkawke , no ale to chyba nie to ?

Czulyscie juz czkawke ???
 
ja jeszcze nie, choć jak pojawiło się to trzęsienie to myslałam ze to to, ale za krótko to trwało.
 
Ogladalam dzis cudowny program na National Geographic o zyciu dzidziusia w brzuszku .

I miedzy innymi dowiedzialam sie ,ze od okolo 27 tygodnia ciazy nasze malenstwa przesypiaja ponad 90% doby .
A jak spia to nic nie jest w stanie ich z tego snu wybudzic .

Tak wiec jesli przyszloby wam na mysl ,zeby sie martwic brakiem czestych do tej pory kopniakow , to wiedzcie ze nasze male lobuzy poprostu smacznie sobie spia :)
 
reklama
Mój gin wczoraj pytał się o ruchy dziecka, jak stwierdziłam, że mam wrażenie że wogóle nie śpi, to powiedział, że to normalne, bo dziecko teraz śpi około 30-40 minut i mniej więcej tyle samo nie śpi i tak w kółko... ;D
 
Do góry