reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluszków

hehe,dobrze,ze mój piesek jest u rodziców bo by mnie non stop wąchał,tak sie pocę,szczególnie mam non stop mokre stopy :p cały czas chodzę je moczyć w zimnej wodzie...
 
reklama
Moja mala tez wierzga jak szalona kopie nozkami az kolanka widac....upal doskwiera wypilam juz 3 litry wody i chyba pekne bo nadal chce mi sie pic................a najgorsze ze deszczu jak niebylo tak niema....zebym jeszcze mogla wiecej chodzic ale jak skoro szyjka tak strasznie kluje na kazdym kroku
 
WSZYSTKIE MUSIMY DZISIAJ WYGLADAC TAK SAMO SPOCONE STOPY POPUCHNIETE KOSTKI BEZ STANIKOW Z CYCUCHAMI NA BRZUCHU I ZMIERZLOTA NA TWAZY W MOIM WYKONANIU SAM SEKSAPIL MOJ MARCIN JAK WROCI Z PRACY I ZOBACZY MNIE W TAKIM STANIE TO PEWNIE UCIEKNIE SPOWROTEM HI HI JA MAM CAŁY CZAS PIEKNY CIEN W POKOJU DO TEGO MIESZKAM NA PARTERZE I DODATKOWA OSŁONE DAJA MI BALKONY LUZIK CO
 
a w naszej sypialni s;lonce od rana do wieczora szok niema gdzie uciec przed slonkiem....stanik juz dawno poszedl w kat bo jakos dziwnie gniotl no i cycuchy strasznie spocone..........wiec chodze w krotkiej koszulce z brzuniem na wierzchu i bokserkach meza
 
Ja przed chwilą musiałam ubrać stanik ,bo trzeba było wywiesić pranko a moja mama się nie kwapi a bluzeczkę mam przeźroczystą i musiała zarzucić stanik bo zaraz byłyby śmiechy .Ale zjadłam już obiadek ziemniaczki i kefirek (zimniutki) i mały się uspokoił
 
moja mala tak szaleje sad ma tyle sily w taki upal....zapiera sie nozkami i macha raczkami jakby chciala juz wyjsc
 
A już się martwiłam że ze mną coś nie tak ;D Chodze po domu w majtkach i koszulce bez rękawów, z brzuchem na wierzchu i bez biustonosza. Ubieram się wieczorem jak Krzysiek ma z pracy wrócić :laugh: Na szczęście babcia Krzyśka (mieszkamy z nią) wyjechała na miesiąc do siostry w góry więc nawet z gołym tyłkiem mogę chodzić :)))))

Maluszek ostatnimi czasy kopie bardzo dotkliwie i chwilami czuję jakby mnie drapał od środka chyba ma długie paznokcie ;) :laugh:
 
strasznie seksownie sie czuje przez te upały ;D ;D ;D ja wbokserkach od marcina spie bo wnic innego nie wchodze a po domu biegam dzisiaj w spodnicy od mojej mamy lekkiej i przewiewnej i w samym staniku a co mam to gdzies jest mi goooooooooooraco!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
ja czekam jak na zbawienie aż dziadki pojadą do siostry babci na 2 tygodnie,a to dopiero po 1wszym lipca ale i tak nie będę sama,bo jeszcze zostaje Darka rodzeństwo ::) zero prywatności! A tak by sie chciało w gatkach pochodzić...
 
Do góry