reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluszków

moja mala jest bardzo zywotn hihi ale nie tyle fika choc wczoraj caly dzien brzuch mi fikal...a dzis od rana rozpycha sie na boki jakby chciala sprawdzic jak bardzo wytrzymala jest moja skora
 
reklama
Moja skóra popękała teraz pod koniec ciąży i nic nie pomogło a już myślałam że nie dojdą rozstępy ,niestety nie wytrzymała napięcia .
 
Moja Niunia dzisiaj jakaś taka spokojna wykonuje ruchy ale takie delikatne może cisza przed burzą ;)weekend się zbliza :laugh:



 
U mnie maly tez spokojny raczej sie lekko kreci niz kopie.Moglby juz wyjsc to mialby wiecej miejsca do machania nogami i rekoma ;)
 
Małemu nie chce się ruszać tak jak jego matce ;D ;D :laugh: :laugh:.Dobrze że chociaż córa posegregowała pranie ale tak mam lenia .Żeby tak samo się wyprasowało :p
 
reklama
moja mala kopie jak szalona......ma duzo energii w przeciwienstwie do mnie.......czuje sie jak wieloryb wyrzucony na plaze na ktora grzeje slonce
 
Do góry