reklama

Ruchy naszych maluszków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2014' rozpoczęty przez misia1608, 16 Czerwiec 2014.

1. misia1608

misia1608 Fanka BB :)

Kochane czujecie już ruchy Waszych małych serduszek ? Mi od niedawna ktoś delikatnie muska w brzuszku ( 18t)Jest to moja pierwsza tak zaawansowana ciąża, jestem ciekawa jak u Was :)

Ostatnia edycja: 18 Czerwiec 2014
  2. iwo:)

iwo:) Moderator

Misia ja dzidzę czułam ok 14 tg, takie mrowienie wśrodku brzucha, poźniej delikatne pukanie. Mocne ruchy poczułam dopiero kilka dni temu a to moja 2 ciąża.

3. reklama
  4. Mona6061

Mona6061 Gość

Ja ruchy czulam (jeszcze takie delikatne-nie kopniaki)ponad tydzien temu a teraz cisza i nic…czekam :)

5. misia1608

Ja zauważyłam, że malutką czuję jedynie rano i wieczorem. W dzień ciężko mi się skupić ;) nie mogę doczekać się regularnych ruchów.

6. pathanka

pathanka Fanka BB :)

Pierwszy raz poczułam 2 czerwca później cisza a od tygodnia regularnie każdego dnia.

7. Madzik87

Madzik87 Fanka BB :)

Ja moje maleństwo czuje od 20 maja :) I już bardzo wyraźnie :) Czasami wieczorem jak już leże w łożku to potrafie reką wyczuć wygięte ciałko ale to pewnie przez mój mały brzuch ;) Teraz też mnie kopie co widać przez leginsy także czuje już intensywnie :)

8. misia1608

U mnie dzisiaj bardzo aktywnie - bardzo mnie to cieszy, bo w końcu dokładniej czuję malutką :)

9. sylvuśka

sylvuśka Fanka BB :)

misia1608 Bardzo zazdroszczę, oczywiście w ten pozytywny sposób :) Czekam na moje kopniaczki :)

10. reklama
  11. misia1608

Sylvuśka zobaczysz juz niedługo :) ja myliłam ruchy z jelitami, choć zdawałam sobie sprawę, że może to być właśnie to :) teraz jestem pewna :) śmieszny dla mnie jest fakt, że przeważnie czuję małą w jednym miejscu. Czy to normalne ?

12. Ania1469

Ania1469 Fanka BB :)

Ja czuję ruchy baaardzo wyraźnie, np teraz wierci się jak nie wiem co! Czuje tak 4 razy dziennie- rano jak się obudzę, po 12, po obiedzie, i na noc od 19 do 23 :-) Misia ja też czuję przeważnie w jednym miejscu a dokładnie po prawej stronie na samym dole, rzadko w okolicach pępka

Poleć forum